Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 12
Aixam , 4
Alfa Romeo , 128
Alpina , 4
Artega , 4
Audi , 1836
BAIC , 1
Bentley , 1
BMW , 640
Buick , 2
Cadillac , 6
Chevrolet , 32
Chrysler , 42
Citroën , 273
Dacia , 14
Daewoo , 8
Daihatsu , 13
Dodge , 6
Ferrari , 2
Fiat , 427
Ford , 1967
GMC , 5
Honda , 52
Hummer , 4
Hyundai , 92
Infiniti , 1
Isuzu , 6
Jaguar , 19
Jeep , 28
Kia , 45
KTM , 4
Lada , 1
Lancia , 56
Land Rover , 174
Lexus , 1
Lincoln , 1
Maserati , 1
Mazda , 77
Mercedes-Benz , 3778
MG , 1
MINI , 38
Mitsubishi , 130
Nissan , 164
NSU , 3
Opel , 848
Peugeot , 423
Piaggio , 2
Porsche , 32
Renault , 624
Rover , 15
Saab , 29
Seat , 246
Škoda , 129
Smart , 28
Ssangyong , 20
Subaru , 7
Suzuki , 43
Tata , 1
Toyota , 492
TVR , 3
VW Volkswagen , 4388
Volvo , 132
Wiesmann , 1
Yugo , 4
Zastava , 2

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Sot 00:05
Linku:
Dyqani ,

Okazion C 280 v6 benzine 4x4 2006 nga zvicra

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet MAZDA

250 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Hyundai i30

557 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Audi A3

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Fiat Stilo

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:48 ,

Audi A3 1.8t (180) benzin-gaz

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:23 ,

BMW 730 2012

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:07 ,

Shitet Audi A3

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:54 ,

Toyota Yaris Automat Benzin + Gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:44 ,

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 DIESEL GOAL VERSION

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 ,

okazion mercedes cls 350 nafte 2014

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:26 ,

audi a4 nafte 2.0 s line full nderrohet

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 ,

passat 1.9 nafte automat 2002 nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:26 Dyqani ,

Shitet Opel Combo 1.7 Diesel 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:24 Dyqani ,

Shitet Skoda Octavia Automat 1.9 Diesel

5 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:23 Dyqani ,

Shitet Opel Combo benzine 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:13 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2009

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:12 ,

Opel Astra 1.7 Nafte viti 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:05 Dyqani ,

Okazion C 280 v6 benzine 4x4 2006 nga zvicra

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 Dyqani ,

Skoda Nafte 1.4 me dogane ardhur nga Zvicra 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:50 ,

Mercedes S 350 ose Ndrrim

39 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:48 ,

VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

Vw passat 2.0 tdi 4 motion

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

Benc Avangard ��;Automat ;��2006 TR,��

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:46 ,

C300 4Matic Benzine AMG//LooK Automatike Full Options Viti

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:45 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:45 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:44 ,

FIAT BRAVO 1.4 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:44 ,

Vw Passat 1.9 Nafte Manuale 2003 Full Options

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:44 ,

MERCEDES B CLASS 180 CDI NE GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:44 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:42 ,

BMW x5

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:32 ,

TOYOTA AVENSIS

5 800 EUR

Dje 23:26 ,

Mercedes benz E220 cdi(motor evo) OKAZION

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:16 ,

OKAZION BMW X6 3.0 DXDRIVE LOOK M

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 ,

Seat Altea / 1.9 TDI / 2006 / Sapo Targuar ��

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 ,

Mercedes Benz A180 / AUTOMATIKE ����

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:12 ,

Volkswagen Golf V Plus / 1.9 TDI / 2006 ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:12 ,

Ford Fiesta 1.4 ����- Ardhur nga Zvicra me dogane Viti2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:10 ,

Hyundai i10 1.1 CRDi Manual 2010

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:08 ,

Ford Focus diesel

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:06 ,

Shitet CMIMINI DISKUTUESHEM

5 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:02 ,

Opel Astra 2011

4 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:01 ,

Ford Fiesta automat, gaz/benzinë

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:55 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0 TDI (nafte) *AVANT* 187.000 KM❌

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:54 ,

❌SHITET C200 CDI/VITI 2006/191.000KM❌���� ����

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 ,

Audi A3 2.0 TFSI Sportback Automat 200hp

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim