Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Shitet në Fier

Acura , 28
Aixam , 5
Alfa Romeo , 294
Alpina , 3
Artega , 5
Audi , 2470
BAIC , 3
Bentley , 4
BMW , 1461
Buick , 1
Cadillac , 11
Chevrolet , 76
Chrysler , 64
Citroën , 537
Dacia , 6
Daewoo , 36
Daihatsu , 13
Dodge , 25
Ferrari , 3
Fiat , 1414
Ford , 3318
GMC , 1
Grecav , 4
Honda , 110
Hummer , 1
Hyundai , 272
Infiniti , 5
Isuzu , 10
Jaguar , 75
Jeep , 118
Kia , 87
KTM , 1
Lada , 2
Lancia , 162
Land Rover , 355
Lexus , 2
Lincoln , 8
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 154
Mercedes-Benz , 10870
MG , 6
MINI , 104
Mitsubishi , 252
Morgan , 1
Nissan , 527
Opel , 2088
Peugeot , 727
Piaggio , 3
Pontiac , 3
Porsche , 135
Proton , 1
Renault , 895
Rover , 32
Saab , 22
Seat , 291
Škoda , 120
Smart , 299
Ssangyong , 27
Subaru , 11
Suzuki , 109
Tata , 7
Tesla , 1
Toyota , 952
TVR , 2
VW Volkswagen , 4023
Volvo , 141
Wiesmann , 2
Zastava , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:17
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Volvo XC60 3.0 Benzinë AUTOMATIK PANORAMA ������������

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 21:16
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz ML350 BLUETEC Diesel-4MATIC-PANORAMA-FULL OPT

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 11:59
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️ Okazion

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:17
Linku:
Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:17
Linku:
Makina , Fier

GLE 350 Nafte‼️

33 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 10:03 Makina , Fier

��OKAZION�� E 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

10 690 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Makina , Fier

AUDI A5 2.7 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 Makina , Fier

EVO 200 NAFT 2008 AUTOMATIK

6 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03
Linku:
Dyqani Makina , Fier

CITROEN C4 PICASSO AUTOMATIKE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C 180 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:03
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C 200 CDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 Dyqani Makina , Fier

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFTE.2014 PLATINIUM EDITION

27 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:02
Linku:
Dyqani Makina , Fier

TOYOTA RAV 4 2.2 D4 D. SUPER GJENDIE

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:02 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN GOLF 6 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:02
Linku:
Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ GL 350 BLUETEC FULL OPSION

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:02 Dyqani Makina , Fier

AUDI Q 5. 3.0 NAFTE. AUTOMATIK SUPER SUPER

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:58 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz CLS 320 CDI Facelift Avantgarde

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 Makina , Fier

Mercedes Benz E 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 Makina , Fier

Lancia Delta Automat

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:58 Makina , Fier

Bmw X5 Panorama

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Fier

Shitet Ml 320 4 matic viti 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:58 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C220 CDI SPORT EDITION

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C 220 NAFTE AUTOMAT SUPER

3 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:58 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANTGARDE PANORAMA

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 Makina , Fier

MERCEDES ML320

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Dyqani Makina , Fier

Bmv x5 2014 full

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:58 Makina , Fier

VW PASSAT 2.5 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Dyqani Makina , Fier

Glk 2015 naft panoram

17 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:55 Dyqani Makina , Fier

❎️ OKAZION ❎️ GLE 3.0 DIEZEL AMG 4 MATIC FULL 2016

34 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:55 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2013 BEHET 100 % GAZ

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:55 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ PER 3 DIT BMW X6 AUTOMAT 3.0 BENZIN 2011

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:54 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ PER 3 DIT PORSCHE CAYENNE 4.8 BENZIN FULL

15 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:54 Makina , Fier

Volkswagen Phaeton

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 Makina , Fier

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:54 Makina , Fier

Audi Q7

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 Makina , Fier

Mercedes Benz C 300 B+G

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:54 Makina , Fier

Mercedes E220 viti 2011 mundesi nderrimi

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:54 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C220 CDI SPORT EDITION PANORAMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN CADDY MAXI 1.9 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C 200 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:54 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ ML 350 BLUETEC AMG LINE FULL

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:54 Makina , Fier

KIA K7 2015 3.0 Lpi

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:49 Makina , Fier

SHITE GOLF 1.6 V BENZIN MK2 VITI 90

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:46 Makina , Fier

Bmw X5

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Makina , Fier

Audi A4 S- Line

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 Makina , Fier

Volkswagen Pasat Automat

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 Makina , Fier

BENZ E 210

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:46 Makina , Fier

BMW 320i

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:45 Makina , Fier

Mercedes E class W212 viti 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Makina , Fier

ford 1.2 benzin gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:37 Makina , Fier

pasat

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:37 Makina , Fier

����Mazda 5 Benzin-Gaz����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN GOLF 1.4 TSI FULL ZVICRA CH

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:37 Dyqani Makina , Fier

OPEL MERIVA 1.3 ECOFLEC ZVICRA CH

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:37 Dyqani Makina , Fier

FORD KUGA 2.0 TITANIUM 2011 ZVICRA CH

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione