Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Shitet në Elbasan

Acura , 33
Aixam , 4
Alfa Romeo , 252
Alpina , 7
Artega , 7
Audi , 2177
BAIC , 2
Bentley , 3
BMW , 1382
Bugatti , 1
Buick , 2
Cadillac , 7
Chevrolet , 67
Chrysler , 56
Citroën , 412
Dacia , 10
Daewoo , 33
Daihatsu , 15
Dodge , 9
Ferrari , 2
Fiat , 1038
Ford , 2529
GMC , 1
Honda , 53
Hummer , 4
Hyundai , 180
Infiniti , 6
Isuzu , 17
Jaguar , 53
Jeep , 81
Kia , 74
KTM , 2
Lada , 2
Lancia , 108
Land Rover , 299
Landwind , 1
Lexus , 6
Lifan , 2
Ligier , 1
Lincoln , 3
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 69
Mercedes-Benz , 8880
MG , 8
MINI , 111
Mitsubishi , 228
Nissan , 368
NSU , 2
Opel , 1389
Peugeot , 467
Piaggio , 11
Plymouth , 1
Porsche , 74
Renault , 772
Rover , 37
Saab , 19
Seat , 192
Škoda , 102
Smart , 148
Ssangyong , 20
Subaru , 13
Suzuki , 169
Talbot , 1
Tata , 2
Toyota , 550
Triumph , 1
TVR , 6
VW Volkswagen , 4054
Volvo , 101
Wartburg , 1
Yugo , 2
Zastava , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:25
Linku:
Makina , Elbasan

Ford fusion 1.4 nafte

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 09:48
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

Shitet golf 6 motorr 1.6 nafte automatik

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 17:18
Linku:
Makina , Elbasan

Shitet Suzuki Vitara 4x4

4 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

Sot 14:14 Makina , Elbasan

Golf 6 1.6 naft 2011 Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes C220 Amg ✅️

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Evoque ✅️

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina , Elbasan

Okazion sot

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:39 Makina , Elbasan

Fiat Bravo 1.4 Benzin

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Makina , Elbasan

Ford

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Makina , Elbasan

�� Shitet Ford Fiesta Ghia Manual 1.6 benzine 2004

2 190 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Makina , Elbasan

Mercedes Benz E350

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Elbasan

����Ford Fiesta 1.6 Automat 2007����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:20 Makina , Elbasan

Fiat 2007

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Elbasan

oferte

2 000 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Elbasan

ford

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:18 Makina , Elbasan

S klas 3.5 lokk 2012

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Elbasan

Golf V 2008 3.900 €����

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 Makina , Elbasan

Touran Automat naft

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:17 Makina , Elbasan

Golf v 3.699 euro

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 Makina , Elbasan

Shes/ndrroj-Chevrolet HHR ����2008����Automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:16 Makina , Elbasan

Kamioncin sprinter 413

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:16 Makina , Elbasan

Cady 1.9 nafte 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Elbasan

ford

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:15 Makina , Elbasan

Ml 350 Diesel 2014 full opsion

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 Makina , Elbasan

Ml 350 2010 blutec 4matik

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 Makina , Elbasan

OKAZION W204 -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:13 Makina , Elbasan

OKAZION Ford Focus

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 Makina , Elbasan

Okazion W204 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Elbasan

Okazion Passat 2006 2.0 Nafte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:13 Makina , Elbasan

Volkswagen Passat 2006 Nafte

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Elbasan

VOLZVAGEN TIGUAN 2.0 NAFT (zvicra)

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Elbasan

SLK 300 BENZIN FULL OPSION

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:04 Makina , Elbasan

Golf 5 1.6Benzine

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Makina , Elbasan

BENZ C CLASS 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:02 Makina , Elbasan

C300 4matic 2012 AMG LINE

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 Makina , Elbasan

Toyota Yaris Automat 1.4 nafte

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 Makina , Elbasan

Golf 1.9 nafte.

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 Makina , Elbasan

Mercedez c220

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Makina , Elbasan

C KLASS 220 NAFT AUTOMAT

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Makina , Elbasan

VW passat

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Makina , Elbasan

Toyota Yaris Automat 1.4 nafte

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:00 Makina , Elbasan

CLS 320 PER PJESE TARGA ANGLEZE

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:00 Makina , Elbasan

MERCEDES GLK 220 NAFT (zvicra)

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:00 Makina , Elbasan

C180/KOMPRESSOR/AUTOMAT����

4 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

6 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:57 Makina , Elbasan

Audi.A.4.Automat.

8 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:57 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Avandgarde Automat 2007 Look Amg

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 Makina , Elbasan

FORD FIESTA 1.6 TDCI--2014

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:53 Makina , Elbasan

LANCIA DELTA 1.6 NAFTE 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione