Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Durrës | Automjete | Makina

Acura , 86
Aixam , 17
Alfa Romeo , 355
Alpina , 7
Artega , 6
Audi , 3975
BAIC , 2
Bentley , 7
BMW , 2952
Bugatti , 5
Buick , 3
Cadillac , 30
Chevrolet , 217
Chrysler , 158
Citroën , 874
Corvette , 2
Dacia , 30
Daewoo , 54
Daihatsu , 38
Dodge , 67
Ferrari , 4
Fiat , 2428
Ford , 6219
GMC , 18
Great Wall , 14
Grecav , 1
Honda , 126
Hummer , 19
Hyundai , 417
Infiniti , 16
Isuzu , 16
Jaguar , 201
Jeep , 231
Kia , 162
KTM , 3
Lada , 1
Lancia , 335
Land Rover , 622
Lexus , 9
Ligier , 1
Lincoln , 36
Lotus , 3
Maserati , 7
Maybach , 1
Mazda , 187
Mercedes-Benz , 17346
MG , 18
MINI , 163
Mitsubishi , 266
Morgan , 3
Nissan , 828
Opel , 3179
Peugeot , 1186
Piaggio , 16
Pontiac , 2
Porsche , 155
Renault , 1610
Rover , 90
Saab , 35
Seat , 502
Škoda , 202
Smart , 610
Ssangyong , 42
Subaru , 8
Suzuki , 149
Tata , 4
Tesla , 2
Toyota , 2118
Trabant , 1
Triumph , 1
UAZ , 3
VW Volkswagen , 8919
Volvo , 626
Wartburg , 3
Yugo , 2
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Qer 07:57
Linku:
Dyqani ,

ShiturrrrShiturrrrHonda Jazz 2009 Automatike

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:02
Linku:
,

C klas Manual

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 16:01
Linku:
,

Shitet VW Jetta 2013 Benzine/Gaz (jo nderrim)

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Qer 07:57
Linku:
Dyqani ,

Shiturrrr Mercedes Glk 220 glk 4 matic

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:50
Linku:
,

����Mercedes-Benz C Clas 2012 super gjendje����

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 05:00
Linku:
,

����Mercedes-BENZ E Clas-220 2014 BLUETEC����

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:30 ,

SHITET & NDERROHET viti 2001 1.9 Nafte Manual

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 03:06 ,

Shitet ML 350 Bluetec 2012 Diesel

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:06 ,

Shitet Mercdes-Benz S Class 350 Nafte BlueTec

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:50
Linku:
,

����Mercedes-Benz C Clas 2012 super gjendje����

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:50
Linku:
,

����Mercedes-Benz C clas 2013 super gjendje����

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:30 ,

Seat Leon 1.9 nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:23 ,

Opel Insignia

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:23 ,

Audi A5 S-line

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02 ,

Shitet Jeep Compass 2011 6500€

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:23 ,

GOLF 4 VITI 2002 AUTOMATIK BENZIN GAZ 2.3

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE VITI 2005 SUPER EKONOMIKE

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 ,

FORD KA 2009 GAZ BENZIN 1.2 SUPER EKONOMIK

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:20 ,

SHITET BENZ 190 NAFTE MANUAL5+1 DOKUMENTA DERI NE DHJETOR

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:12 ,

Mitsubishi kabrio

1 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:12 Dyqani ,

VW TIGUAN 4 MOTION AUTOMAT BENZIN GAS ME DOKUMETA 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:12 Dyqani ,

VW jetta 1.6 benzine gas AUTOMATIKE

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Dyqani ,

BENZ A-KLAS 1.6 NAFTE ME DOKUMENTA TE SAPO PAGUARA

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:08 ,

meriva 1.7 nafte

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:08 ,

automat benzin gaz

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:08 Dyqani ,

FORD TORNEO 7+1 VENDE 1.8 NAFTE VITI 2010 ME DOGANE

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08 Dyqani ,

WV GOLF 5 NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2005 ME DOGANE TE PAGUAR

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08 Dyqani ,

SHITET FORD FUSION PLUS 1.6 NAFTE VITI 2007 ME DOGANE NE SU

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:08 Dyqani ,

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK 1.9 NAFTE VITI 2007 ME DOGANE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08 Dyqani ,

Shitet MB A-CLASS 180 AUTOMATIK

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 Dyqani ,

SHITET FORD S-MAX AUTOMATIK NAFTE 2.0 VITI 2010

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08 Dyqani ,

FORD FOKUS 1.6 BENZIN GAS VITI 2010 GJENDJE PERFEKTE

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:08 Dyqani ,

FORD FOKUS BENZINE 1.6 VITI 2007 ������

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:05 ,

ford fiesta 1.4 diesel

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:05 ,

c clas 220

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:05 Dyqani ,

CITROEN HDI AUTOMAT 1.6 NAFTE VITI 2008 ME DOGANE SUPERRR FU

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:05 Dyqani ,

FORD GALAXY SMAX AUTOMAT 2.0 NAFTE 7 VENDESH

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:05 Dyqani ,

FORD FOKUS 1.6 NAFTE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:05 Dyqani ,

OPEL COMBO AUTOMATIK NAFTE 1.3 VITI 2010 ME DOGANE

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:05 Dyqani ,

FIAT GRAND PUNTO AUTOMATIK 1.3 NAFTE VITI 2009 ME DOKUMENTA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:05 Dyqani ,

FIAT KROMA AUTOMATIK 1.9 NAFTE VITI 2008 FULL LEKURE

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:56 Dyqani ,

AUDI A 3 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2005 ME DOGANE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:56 Dyqani ,

Okazion Seat ibiza 1.4 benzine/gas

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 Dyqani ,

OPEL COMBO NAFTE 1.9 VITI 2009 ME DOKUMENTA

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:56 Dyqani ,

TOYOTA KOROLA AUTOMAT 1.4 NAFTE ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:56 Dyqani ,

VOLVO XC 60 AUTOMAT BENZIN GAS 3.0 ME DOKUMENTA PER NJI VIT

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:56 Dyqani ,

Ford FOKUS AUTOMAT 1.6 NAFTE VITI 2007 ME DOKUMENTA

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 Dyqani ,

SHEVROLET AVALANCHE AUTOMAT BENZIN GAS ME LETRA

13 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:56 Dyqani ,

SHITET VW GOLF 5 NAFTE 1.9 VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJEN

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:56 Dyqani ,

FIAT GRAND PUNTO 1.3 BENZINE GAS VITI 2006 ME DOGANE NE SUP

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:56 ,

Shitet Super Mercedes c class c250 2012 Benzin-Gaz

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:51 ,

Shitet tojota yaris 2006

3 599 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione