Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Shitet në Berat

Acura , 65
Aixam , 24
Alfa Romeo , 95
Alpina , 8
Artega , 4
Audi , 887
BAIC , 4
Bentley , 1
BMW , 603
Bugatti , 2
Cadillac , 2
Chevrolet , 27
Chrysler , 34
Citroën , 105
Dacia , 3
Daewoo , 24
Daihatsu , 4
Dodge , 13
Ferrari , 1
Fiat , 478
Ford , 977
GMC , 1
Honda , 25
Hummer , 2
Hyundai , 67
Infiniti , 1
Isuzu , 10
Jaguar , 40
Jeep , 51
Kia , 48
KTM , 4
Lada , 1
Lancia , 67
Land Rover , 187
Lexus , 3
Lifan , 1
Lincoln , 1
Lotus , 1
Maserati , 1
Mazda , 58
Mercedes-Benz , 4098
MG , 3
MINI , 14
Mitsubishi , 226
Nissan , 215
NSU , 1
Opel , 712
Peugeot , 187
Piaggio , 3
Plymouth , 1
Porsche , 38
Proton , 1
Renault , 308
Rover , 15
Saab , 15
Seat , 90
Škoda , 29
Smart , 37
Ssangyong , 14
Subaru , 1
Suzuki , 61
Tata , 5
Toyota , 308
Triumph , 1
VW Volkswagen , 1398
Volvo , 90
Wartburg , 2
Yugo , 3
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:28
Linku:
Makina , Berat

Audi A6

5 500 EUR


Sot 00:51 Makina , Berat

MAZDA B SERIES

4 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:48 Makina , Berat

Okazion Mercedes Benz benzin gaz.

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:45 Makina , Berat

shitet w 124 nafte

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:42 Makina , Berat

C klass 220 evo ardhur nga gjermania me dokumenta ����

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:38 Makina , Berat

Mercedes 220 automat viti 2012

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:38 Makina , Berat

Mercedes Benz c-klase 220 automat viti 2012

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:38 Makina , Berat

Mercedes Benz 220 automat viti 2012

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:38 Makina , Berat

Mercedes B klase 220 automat viti 2012

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:38 Makina , Berat

Audi A5 2.0 naft automat viti 2014

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:36 Makina , Berat

shitet w 124 manual

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:34 Makina , Berat

Shitet&Nderrohet Bmw X5 Viti 2009 3.0 Nafte Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:33 Makina , Berat

Audi A4 2.0 naft automat viti 2013

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:32 Makina , Berat

Okazion c240 benzin-gaz 2400€

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:32 Makina , Berat

Bmw seria 5 facelift 2009

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:29 Makina , Berat

Mercedes Benz b200

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:28 Makina , Berat

����Fiat Bravo 1.6 Nafte Viti 2009 Manuale

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:28 Makina , Berat

Mercedes Benz b200 ne shitje

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:21 Makina , Berat

Shitet Mercedes Benz C Klas 180 kompresor

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:21 Makina , Berat

Citroen C4-2012 -1.6 nafte automat

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 Makina , Berat

C220 Elegance Automatike 12/2006 ardhur nga gjermania

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:15 Makina , Berat

Shitet Furgon Nissan Serena

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:28 Makina , Berat

S CLASS

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 Makina , Berat

❌SUPER OKAZION❌

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:54 Makina , Berat

Toyota 2011! Automat Okazion

6 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:54 Makina , Berat

Toyota VERSO-S!! Super Gjendje

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:33 Dyqani Makina , Berat

PASSAT 2014 2.0 TDI

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Dyqani Makina , Berat

Audi A8L 4.2 Tdi 2013

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:32 Makina , Berat

Shes mercedez benz

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 Makina , Berat

Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:39 Makina , Berat

Okazion Mercedez Benz C class

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:23 Makina , Berat

Grand punto

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:39 Makina , Berat

URGJENT PER ARSYE EMIGRIMI VOLVO V 70 2500 EURO

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:36 Makina , Berat

Shitet makina

2 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 17:17 Makina , Berat

❌Audi A4 ❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:06 Makina , Berat

Shitet

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:05 Makina , Berat

Shitet Golf 7

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:26 Makina , Berat

Shitet Ford Focus 1.6 benzine/gaz manuale viti 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:26 Makina , Berat

Ford focus 1.6 naftë manual viti 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:28 Makina , Berat

Audi A6

5 500 EUR

Dje 14:34 Makina , Berat

Citroen C4 2012 automat

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:27 Makina , Berat

Super okazion Volvo v 70 për 3 ditë 2600 euro

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:27 Makina , Berat

OKAZION VOLVO V 70 SUPER GJËNDJE 2899 EURO

2 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:23 Makina , Berat

SUPER OKAZION PËR 3 DITË VOLVO V 70 2600 EURO

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:56 Makina , Berat

SHITET AUTI A6 NE GJENDJE PERFEKTE

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:21 Makina , Berat

Nderrohet seria5 2.0l benzin sh ekonomik

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:13 Makina , Berat

ML 270

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:47 Makina , Berat

Shitet 408D super gjendje

330 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:47 Makina , Berat

Passat automat 1.9naft tek bosht viti 2007✅

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:47 Makina , Berat

Bmw seria 1 automat ����✅️

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:46 Makina , Berat

���� Volkswagen Golf 5 GT ����

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione