Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Alpina , 2
Audi , 58
BAIC , 1
BMW , 63
Cadillac , 3
Chevrolet , 4
Citroën , 19
Dacia , 1
Fiat , 37
Ford , 52
GMC , 1
Grecav , 1
Honda , 9
Hyundai , 7
Jaguar , 5
Jeep , 7
Kia , 4
KTM , 1
Lancia , 35
Land Rover , 23
Mazda , 3
MINI , 16
Nissan , 21
Opel , 29
Peugeot , 21
Porsche , 6
Renault , 18
Seat , 2
Škoda , 12
Smart , 20
Subaru , 1
Suzuki , 3
Tata , 1
Tesla , 1
Toyota , 50
Volvo , 17
Zastava , 2

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 12:45
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!TOYOTA AVENSIS 2.2 D4D VITI 07 MANUAL 6+1 MARSHE

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:02 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 Makina , Durrës

Fista 1.4 TDci

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 Makina , Durrës

Citroen Xsara

1 750 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 Makina , Tiranë

Shes BMW seria7 dL full opsion

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 Makina , Tiranë

Ford Kuga

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:59 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A180

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:36 Makina , Korçë

Audi A6 ��⚜️

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Avangarde / Automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET VW PASSAT HIGHLINE. AUTOMAT DSG.FULL OPSION

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:59 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fusion 1.4 Nafte Automatike, super ekonomike

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:31 Makina , Durrës

Mercedes-Benz E-Clas 220 Viti 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Korçë

Audi A6

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

BMW X5 AUTOMAT NATE 2004 188.000 KM

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Shitet volvo 2.5 T AWD

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:14 Makina , Tiranë

"Okazion! ML350 Nafte BlueTech AMG Look "

17 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

mundesi nderrimi

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Durrës

Honda civic 1.8 Benzin

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:08 Makina , Durrës

Ford Kuga 2.0 Diesel Automatik ��������

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Makina , Durrës

Okazion 5200 euro benzin gaz

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:54 Makina , Durrës

Nissan Rogue 2.4 benzin motor i thjesht automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 Makina , Durrës

Volkswagen Passat 2.0 tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

Bmw X5 e70 2007 - shiten tapete lekure ne kosto

80 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:37 Makina , Tiranë

Bmw X3

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:25 Makina , Elbasan

Toyota Auris D-4D

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:23 Dyqani Makina , Tiranë

VOLVO XC90 Kamjo Automatike 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:22 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET NDERROHET BMW X5 FULLL!!

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Ml 350

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:42 Makina , Tiranë

BMW e46 - kokat e sediljeve te para

25 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:30 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ PER 3 DIT BMW X6 AUTOMAT 3.0 BENZIN 2011

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:24 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA MUSA 1.3 NAFTE MANUAL

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:15 Makina , Krujë

Shitet ndrohet super evo 320 nafte automatic

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:35 Makina , Tiranë

Fiat Bravo 1.6 Nafte

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:29 Makina , Shkodër

RENAULT LAGUNA AUTOMAT NAFTE 2011

4 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Evo 320 CDI 2007

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:27 Makina , Tiranë

Shitet Evo 320

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:27 Makina , Tiranë

SHITET

4 100 EUR

Dje 16:53 Makina , Durrës

VOLVO S80 2.5T AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:53 Makina , Tiranë

���� VW Passat ����

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:53 Makina , Tiranë

����Mencedez Benz ML 350����

7 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:25 Makina , Tiranë

Volvo S80 2.5 benzin/gaz

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:25 Makina , Fier

Shitet evo 280 naft 7G

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:06 Makina , Lushnjë

Audi a6 Okazionnnnn

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:45 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!TOYOTA AVENSIS 2.2 D4D VITI 07 MANUAL 6+1 MARSHE

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:09 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA 1.3cc, VITI 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:03 Makina , Berat

Fiat stilo 2004 manual

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 08:58 Dyqani Makina , Tiranë

B clas 180 cdi automatic

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:06 Makina , Tiranë

Skoda Octavia

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 15:48 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 Naft Manuale

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 15:26 Makina , Durrës

Audi A7

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 14:52 Makina , Durrës

Okazion Mini Cooper 1.4 benzin

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione