Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 325
Aixam , 114
Alfa Romeo , 2440
Alpina , 43
Artega , 30
Audi , 20377
BAIC , 6
Bentley , 55
BMW , 15640
BMW , 1
Bugatti , 27
Buick , 27
Cadillac , 128
Chevrolet , 860
Chrysler , 806
Citroën , 3972
Corvette , 22
Dacia , 160
Daewoo , 376
Daihatsu , 181
DeTomaso , 1
Dodge , 176
Ferrari , 43
Fiat , 10670
Ford , 24052
Great Wall , 40
GMC , 54
Grecav , 2
Honda , 736
Hummer , 89
Hyundai , 2083
Infiniti , 61
Isuzu , 113
Jaguar , 840
Jeep , 1113
Kia , 997
Königsegg , 16
KTM , 23
Lada , 24
Lancia , 1442
Land Rover , 3625
Landwind , 4
Lexus , 88
Lifan , 4
Ligier , 5
Lincoln , 95
Lotus , 6
Maserati , 42
Maybach , 5
Mazda , 1133
Mercedes-Benz , 91485
MG , 95
MINI , 1052
Mitsubishi , 2609
Morgan , 5
Nissan , 4114
NSU , 7
Opel , 13806
Peugeot , 6212
Piaggio , 73
Pontiac , 16
Porsche , 1086
Proton , 4
Renault , 9168
Rover , 482
Saab , 252
Seat , 2562
Škoda , 1318
Smart , 4174
Spyker , 3
Ssangyong , 344
Subaru , 94
Suzuki , 781
Talbot , 2
Tata , 71
Toyota , 7586
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 21
UAZ , 2
VW Volkswagen , 44984
Volvo , 1758
Wartburg , 6
Wiesmann , 8
Yugo , 22
Zastava , 33

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Dje 10:42
Linku:
Dyqani ,

SEAT LEON, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:28
Linku:
,

Range Rover V8 4.4 Naft 395hp 2014 Autobiography

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 11:34
Linku:
,

AUDI A6 2.7 2007 SUPER OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 12:52
Linku:
,

Range Rover Sport Autobiography Fabrike

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 02:33 ,

Hyundai Accent 1.6 Nafte Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 02:33 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 02:33 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015 Super

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 02:33 ,

Mercedes Benz ML300 BlueEFFICIENCY 4Matic 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:33 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI R-Line Bluemotion 2015

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:33 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:33 ,

Jeep Grand Cherokee 4.7L Super i Modifikuar 10500€

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:32 ,

Benz R class 320 CDI 4Matic Super Gjendje.

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:32 ,

Shitet E Class 250 CDI AMG

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:18 ,

Opel corsa

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:17 ,

BMW Seria 3 2.0 Targa Aa M.Nderrimi

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:17 ,

Volkswagen Passat 2.0 Automat M.Nderrimi

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:17 ,

Range Rover Sport

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:17 ,

Land Rover Discavery 4.6 Benzin Gaz Targa AA

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:17 ,

Skoda Fabia 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:17 ,

Audi A4 M.Nderrimi

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16 ,

BMW SERIA 3 AUTOMAT

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16 ,

Fiat Grande Punto Benzin Gaz

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:16 ,

Mercedes Benz C220 Automat 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16 ,

Jaguar S Type 4.2 Benzin Gaz

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:16 ,

Honda Civic Benzin Gaz

4 500 EUR

Sot 02:15 ,

Jaguar S Type Benzin Gaz Targa AA M.Nderrimi

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:15 ,

Shitet Golf 5, 2008 Okazion ne gjendje perfekte

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:15 ,

2013 AUDI A6 2.0 Super Gjendje ✔️

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:14 ,

2006 Mercedes Benz C 230 V6 AMG Package

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 02:13 ,

BMW X5 3.0 Benzin + Gaz ��FULL�� 7 Vendeshe✔️

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:07 ,

Renault Clio///

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:58 ,

toyota Rav4

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:58 ,

BMW X5

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:58 ,

VW Volkswagen Caddy Maxi.

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:58 ,

EVO FULL

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:51 ,

BMW 330 XD / AUTOMAT / 2006 / FULL

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:50 ,

MERCEDES B CLASS 1.8 / SPORT EDITION / ��������

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:50 ,

Mercedes Benz ML 320 Bluetec Full Options

11 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:46 ,

Shitet passat viti 2012 !!

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:46 ,

Audi A6, edhe mundesi ndërrimi

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:46 ,

passat 200euro i diskutueshem

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:46 ,

Shitet!

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:46 ,

VW GOLF 6 "LOOK R LINE SPORT" 2010 , NAFT 2.0

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:46 ,

Shes golf 5

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim