Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Alhambra , 332
Altea , 645
Arona , 4
Arosa , 97
Cordoba , 314
Exeo , 22
Ibiza , 1590
Inca , 18
Leon , 801
Malaga , 2
Marbella , 2
Toledo , 209

Mijera njoftime per Seat ne Shitje. Gjej oferten ideale per modele te ndryshme te Seat te perdorur apo te ri. Shiko njoftimet per Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me oferta te ndryshme.


Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, krijo njoftime shpejt dhe leht.19 Mar 09:55
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Seat Altea

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 00:57 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:48 Makina , Lezhë

Seat ibiza 1.9 tdi okazion

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:45 Makina , Tiranë

Shitet Seat Altea Automat 0676742990

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:44 Makina , Tiranë

Seat Exeo 2.0 tdi, automatike, viti 2012. Zvicra ��������

7 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:26 Makina , Durrës

Seat Altea XL AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:19 Makina , Korçë

<okazjon>

3 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:57 Makina , Fier

Seat Leon look FR Sport 1.6 Nafte Super ekonomike...

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:53 Makina , Tiranë

Seat Leon vit 2012 1.6 naft 161232 kilometra kamje automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:49 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea ����

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:51 Makina , Krujë

seat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:09 Makina , Durrës

Seat leon

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:58 Makina , Fier

AUTOMAT-SHIT-NDERR

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:25 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA 2.0 NAFTE VITI 2008 AUT

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:06 Makina , Tiranë

Seat Leon Cupra 280

13 150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:16 Makina , Fier

Seat ibiza

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 Makina , Tiranë

Okazion Seat Ibiza

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:41 Makina , Gjirokastër

SEAT IBIZA 1.6 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:23 Makina , Tiranë

Seat Altea 1.6 benzin ����

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:01 Makina , Lushnjë

Seat Leon

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:21 Makina , Shkodër

SEAT 1.4 BENZIN/GAZ

1 620 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:17 Makina , Tiranë

Shitet Seat Altea 1.6 Manual Bnz/Gaz

4 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:53 Makina , Tiranë

Seat Arona 2020 1.0 Benzine 44000km

10 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 12:25 Makina , Elbasan

Seat leon

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:21 Makina , Tiranë

SHITET SEAT ALTEA XL 1.9 NAFTE

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:47 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA 1.9TDI ✓VITI 2006✓

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Makina , Berat

Seat altea automat viti 2011 naft 1.6����✅️

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:14 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City -Seal Leon CUPRA Edition,10/2017,Full Options ����

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:46 Dyqani Makina , Fier

Seat Ibiza viti 2009 1.4 tdi 90 cv

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 09:46 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea Style viti 2011 1.6 tdi 105 CV

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:42 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea XL 2.0 tdi viti 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:38 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea XL 1.6 benzin-gas

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:16 Makina , Fier

SEAT ALTEA XL. VITI 2007. 1.9 NAFTE

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:16 Makina , Fier

SEAT ALTEA XL. 1.9 NAFTE. 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:31 Makina , Tiranë

Seat Altea 1.9 naft Kamjo manuale gjendje shume te mire Cmim

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 23:07 Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza ����

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:08 Makina , Tiranë

Seat Altea xL 1.9 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:08 Makina , Tiranë

Seat Leon Automat 1.9 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 18:08 Makina , Fier

Seat Ibiza

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 16:04 Makina , Tiranë

Seat Alte motor 1.4 i thjeshte. Benzin -Gaz

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 15:34 Makina , Kukës

Seat Arona 1.6 DSG 2018

15 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Mar 14:45 Makina , Tiranë

SEAT Altea 2008 1.6 Benzine-Gaz

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 13:40 Makina , Elbasan

DIAMOND AUTO MERCEDES GOLF V SEAT FOR RENT

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 10:03 Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza manuale 2013

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 09:45 Makina , Korçë

Seat Altea XL

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 09:33 Makina , Lushnjë

��������AUTOMAT NAFTE SUPER GJENDJE NDODHET NE LUSHNJE

4 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 09:28 Makina , Vlorë

SEAT Leon FR

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:16 Makina , Elbasan

Super ekonomike

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 00:38
Linku:
Makina , Korçë

Okazion

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 20:12 Makina , Durrës

Seat altea 1.9 Nafte viti 2006 ne gjendje shum te mir motorr

360 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:14 Makina , Durrës

Seat Ibiza

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kerkuar per Seat ne Shitje? Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju. Shikoni mijera njoftime dhe blej Seat te perdorur apo te ri.


Blej Seat ne Shitje ne MerrJep.al


Kerkoni njoftime ne MerrJep.al dhe gjej Seat me çmimet me te volitshme ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per modele te ndryshme te Seat ne shitje si: Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me çmimet me te volitshme. Blej makina te perdorura apo te reja nga markat e ndryshme ne tregun me te madhe online - MerrJep.al.


Krijo njoftime per Seat ne Shitje


Keni Seat te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne Merrjep.al dhe gjej te interesuarit per Seat te modeleve te ndryshme ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione