Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat Leon ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime per Seat Leon ne Shitje. Gjej oferten ideale per modele te ndryshme te Seat Leon te perdorur apo te ri. Shiko njoftimet per Seat Leon, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me oferta te ndryshme.


Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, krijo njoftime shpejt dhe leht.Dje 09:52
Linku:
,

Expat selling Seat Leon 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Sot 16:43 ,

OKAZION SEAT LEON KAMBIO AUTOMAT VITI 2008 MOTOR 2.0 TDI

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 ,

OKAZION!

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:11 ,

Seat Leon 1.6 Nafte AUTOMAT Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:17 ,

OKAZION! SEAT LEON

3 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 ,

Seat leon

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:43 ,

Seat Leon 2006 nafte

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:45 ,

Seat-leon-1.9 tdi

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:23 ,

Shitet seat-leon

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:25 ,

SEAT LEON

3 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:52
Linku:
,

Expat selling Seat Leon 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Maj 19:07 ,

Shitet Seat Leon 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 09:18 ,

Okazion ✅Seat Leon 2004 Benzin Gaz

2 610 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 08:24 ,

Seat leon 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 16:42 ,

Okazion per pak dite

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 10:56 ,

Okazion

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 15:04 ,

SHITET SEAT LEON 1.2 BENZIN + GAZ VITI 2011

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 13:14 ,

Seat Leon viti 2006 Benzin/Gaz

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 07:45 ,

Seat Leon 2006 automat

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 19:15 ,

Seat Leon automatik

4 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 08:56 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 18:03 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 22:05 ,

Mundesi ndrimi me automat makine te vogel

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 07:59 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 23:43 ,

SEAT LEON FR

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 01:41 ,

Elbasan

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 19:41 ,

Elbasan

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 19:10 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 16:14 ,

Okazion

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 11:53 ,

OKAZION! SEAT LEON

3 850 EUR

10 Pri 10:06 ,

seat leon

3 600 EUR

09 Pri 10:54 ,

Seat Leon 1.9 nafte viti 2008 3300 euro

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 10:17 ,

SEAT LEON TDI 1.9

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 14:12 ,

! Okazion !

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 10:06 ,

Seat Leon 1.8 Turbo benzin-gas

2 200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 12:16 ,

Seat 1.4 benzine&gaz

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 19:17 ,

Seat Leon

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 19:09 ,

OKAZION SEAT LEON

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 22:27 ,

OKAZION! SEAT LEON

3 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 11:45 ,

Seat Leon 2001 TDI Motorr Golfi 4

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 21:25 ,

Seat leon 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 08:28 ,

shitet

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 09:46 ,

Makina ka 6 muaj ne shqiperi shitet per arsye emigrimi

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 15:35 ,

seat leon

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 20:23 ,

Seat Leone

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 20:47 ,

SEAT Leon FR

7 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Shk 12:20 ,

shitet Seat Leon 1.9 Naft Manual 2006

3 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 20:55 ,

U shit flm

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Shk 06:09 ,

Seat Leon

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 23:26 ,

Shitet Seat Leon 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 16:23 ,

OKAZION! SEAT LEON

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kerkuar per Seat Leon ne Shitje? Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju. Shikoni mijera njoftime dhe blej Seat te perdorur apo te ri.


Blej Seat Leon ne Shitje ne MerrJep.al


Kerkoni njoftime ne MerrJep.al dhe gjej Seat Leon me çmimet me te volitshme ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per modele te ndryshme te Seat Leon ne shitje si: Seat ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat Leon ne shitje me çmimet me te volitshme. Blej makina te perdorura apo te reja nga markat e ndryshme ne tregun me te madhe online - MerrJep.al.


Krijo njoftime per Seat Leon ne Shitje


Keni Seat Leon te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne Merrjep.al dhe gjej te interesuarit per Seat te modeleve te ndryshme ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione