Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat Ibiza ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime per Seat Ibiza ne Shitje. Gjej oferten ideale per modele te ndryshme te Seat Ibiza te perdorur apo te ri. Shiko njoftimet per Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me oferta te ndryshme.


Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, krijo njoftime shpejt dhe leht.Sot 22:54 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:51 Makina , Vlorë

Seat ibiza 2004 1.2 Benzin

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:15 Makina , Lezhë

Seat ibiza 1.9 tdi okazion

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:41 Makina , Fier

Seat ibiza

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 Dyqani Makina , Fier

Seat Ibiza viti 2009 1.4 tdi 90 cv

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:49 Makina , Kavajë

Seat ibiza 1,2 naft 2011 eco start stop 3,5 litra 100km

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:23 Makina , Elbasan

DIAMOND AUTO MERCEDES GOLF V SEAT FOR RENT

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:28 Makina , Durrës

Seat Ibiza

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:17 Makina , Fier

Seat Ibiza

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:26 Makina , Tiranë

shitet

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:22 Makina , Fier

SHITET SEAT IBIZA 1.4TDI

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:02 Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza ����

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:15 Makina , Fier

AUTOMAT-SHIT-NDERR

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 14:55 Makina , Tiranë

Okazion Seat Ibiza

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 13:21 Makina , Shkodër

SEAT 1.4 BENZIN/GAZ

1 620 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:03 Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza manuale 2013

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 00:22 Makina , Krujë

Seat ibiza benzin gaz

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 16:06 Makina , Tiranë

Seat Ibiza 07, Automat / Benzin + Gaz

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 13:54 Makina , Vlorë

1300 €

1 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Mar 10:03 Makina , Lushnjë

Shitet makina

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 10:27 Makina , Tiranë

Shitet Seat Ibiza 4800 eur, Viti 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 19:42 Makina , Gjirokastër

Seat Ibiza

4 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 19:27 Makina , Gjirokastër

Seat Ibiza

4 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 17:21 Makina , Tiranë

Shitet Seat Ibiza 1.2 (2010) me impjant gazi fabrike!

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 11:38 Makina , Tiranë

Seat ibiza 1.4 tdi

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 11:41 Makina , Durrës

shitet ose ndrrohet +- difetenc

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 18:12 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA, VITI 2011, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 1.2 NAFTE

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 21:30 Dyqani Makina , Kavajë

SEAT.IBIZA.1.3.NAFT.PERFEKT.VITI.2007.

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 19:39 Makina , Elbasan

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 02:24 Makina , Durrës

Seat Ibiza

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 18:56 Makina , Durrës

Shitet seat ibiza okazion

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 13:35 Makina , Tiranë

Seat Ibiza 1.4 benzine Gas viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Mar 23:47 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA AUTOMAT (viti 2012) 115.000 KM

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Mar 22:19 Makina , Tiranë

shitet

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 16:28 Makina , Tiranë

2009 1.6 diesel shitet nderrohet

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 16:14 Makina , Durrës

Seat ibiza me dogan

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 16:49 Makina , Durrës

Seat ibiza 1.4 naft me dogan

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 16:42 Makina , Gjirokastër

Maki a esht ne super gjendje shum e mbajtur si jasht dhe bre

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 10:49 Makina , Fier

Seat

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 16:22 Makina , Tiranë

Seat ibiza

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 16:16 Makina , Durrës

Seat ibiza 1.4 naft me dogan

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 14:33 Makina , Durrës

Seat ibiza 1.4 naft me dogan

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 19:08 Makina , Tiranë

Seat Ibiza

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 20:17 Makina , Tiranë

Shitje

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 12:33 Makina , Tiranë

Seat ibiza

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 20:35 Makina , Tiranë

okazion

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 07:01 Makina , Tiranë

seat ibiza benzin /gaz

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 10:36 Makina , Tiranë

Seat Ibiza 1.9 TDI FR ndërrohet

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 12:48 Makina , Korçë

Seat ibiza

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 21:06 Makina , Kavajë

Seat ibiza

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kerkuar per Seat Ibiza ne Shitje? Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju. Shikoni mijera njoftime dhe blej Seat te perdorur apo te ri.


Blej Seat Ibiza ne Shitje ne MerrJep.al


Kerkoni njoftime ne MerrJep.al dhe gjej Seat Ibiza me çmimet me te volitshme ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per modele te ndryshme te Seat Ibiza ne shitje si: Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat Ibiza ne shitje me çmimet me te volitshme. Blej makina te perdorura apo te reja nga markat e ndryshme ne tregun me te madhe online - MerrJep.al.


Krijo njoftime per Seat Ibiza ne Shitje


Keni Seat Ibiza te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne Merrjep.al dhe gjej te interesuarit per Seat te modeleve te ndryshme ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione