Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Seat Ibiza Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Seat Ibiza | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:26 Makina , Elbasan

DIAMOND AUTO MERCEDES GOLF V SEAT FOR RENT

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 19:39 Makina , Elbasan

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 22:37 Makina , Elbasan

Seat

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 21:53 Makina , Elbasan

Seat Ibiza

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 20:27 Makina , Elbasan

seat ibiza

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 19:14 Makina , Elbasan

Seat ibiza

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 22:17 Makina , Elbasan

Shitet seat ibiza Gaz benzin Kualidum deri 2024

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 08:03 Makina , Elbasan

Shitet seat ibiza 1.4 mpi benzin+Gaz ne gjendje te mire

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 17:40 Makina , Elbasan

Seat ibiza

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 18:19 Makina , Elbasan

Seat

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 10:34 Makina , Elbasan

Shitet seat ibiza 1.4 tdi

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 22:20 Makina , Elbasan

Seat Ibiza Benzin&Gaz -01

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 17:40 Makina , Elbasan

Seat ibiza

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 14:28 Makina , Elbasan

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Pri 23:18 Makina , Elbasan

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 06:54 Makina , Elbasan

Seat ibiza 1.4 MPI benzin Gaz

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 17:38 Makina , Elbasan

Seat ibiza 1.9naft 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 21:08 Makina , Elbasan

Seat ibiza 1.9 naft 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 12:32 Makina , Elbasan

Seat ibiza

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 23:59 Makina , Elbasan

Shitet ose nderrohet

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 17:57 Makina , Elbasan

OKAZION SEAT IBIZA

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 00:55 Makina , Elbasan

Seat ibiza 2004 1400EURO

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 17:04 Makina , Elbasan

Seat ibiza

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Korr 14:35 Makina , Elbasan

Shitet

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 13:12 Makina , Elbasan

Shitet Urgjent

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 22:36 Makina , Elbasan

Seat ibiza

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 18:21 Makina , Elbasan

Seat ibiza 1.4MPI benzine be gjendje te shkeqyer

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Qer 10:57 Makina , Elbasan

SEAT Ibiza

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 09:45 Makina , Elbasan

seat ibiza

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 22:32 Makina , Elbasan

Seat ibiza

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 02:28 Makina , Elbasan

Seat ibiza 1.9 naft 2009

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 22:30 Makina , Elbasan

Okazion

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 19:36 Makina , Elbasan

Seat Ibiza 1.4 8 valvole

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Jan 14:49 Makina , Elbasan

OKAZION SEAT IBIZA 1200€

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 14:33 Makina , Elbasan

Seat ibiza...viti 2005..1.4 nafte

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Tet 17:47 Makina , Elbasan

Seat ibiza

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 01:39 Makina , Elbasan

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Sht 18:37 Makina , Elbasan

Seat Ibiza benzin

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Pri 17:23 Makina , Elbasan

Seat ibiza 2006 1.4 benzin

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 20:48 Makina , Elbasan

Seat 1.4 benzin super gjendje

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 13:57 Makina , Elbasan

Seat ibiza 1.4 benzin

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 11:19 Makina , Elbasan

Seat Ibiza benzin

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Mar 09:45 Makina , Elbasan

Seat Ibiza benzin

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 17:02 Makina , Elbasan

Seat

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 19:09 Makina , Elbasan

Seat ibiza1.4 benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 19:24 Makina , Elbasan

Okazionn

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 15:58 Makina , Elbasan

seat ibiza 1.4 benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Jan 17:01 Makina , Elbasan

seat ibiza 1.4 benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Dhj 19:44 Makina , Elbasan

hufgj

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 07:26 Makina , Elbasan

Seat

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Seat Ibiza | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione