Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Seat Të gjitha në Elbasan

Alhambra , 13
Altea , 21
Arosa , 5
Cordoba , 14
Ibiza , 97
Inca , 3
Leon , 37

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Seat | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:26 Makina , Elbasan

DIAMOND AUTO MERCEDES GOLF V SEAT FOR RENT

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 12:25 Makina , Elbasan

Seat leon

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 09:16 Makina , Elbasan

Super ekonomike

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 10:10 Makina , Elbasan

Super okazion

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 10:04 Makina , Elbasan

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 19:39 Makina , Elbasan

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 12:51 Makina , Elbasan

SUPER OKAZION SEAT

13 Jan 10:54 Makina , Elbasan

Seat Leon 1.4 benzine

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 21:27 Makina , Elbasan

Seat

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Dhj 09:10 Makina , Elbasan

Seat.benzin.gaz.

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 22:37 Makina , Elbasan

Seat

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 21:23 Makina , Elbasan

Seat altea

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 18:57 Makina , Elbasan

Shitet makina

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 21:53 Makina , Elbasan

Seat Ibiza

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 20:27 Makina , Elbasan

seat ibiza

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 19:14 Makina , Elbasan

Seat ibiza

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 01:41 Makina , Elbasan

Elbasan

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 19:41 Makina , Elbasan

Elbasan

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 11:40 Makina , Elbasan

Makina me Qera duke filluar nga 20 €

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 09:40 Makina , Elbasan

Makina me Qera Elbasan

20 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:17 Makina , Elbasan

Shitet seat ibiza Gaz benzin Kualidum deri 2024

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 08:03 Makina , Elbasan

Shitet seat ibiza 1.4 mpi benzin+Gaz ne gjendje te mire

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 15:46 Makina , Elbasan

Sapo targuar - 2008 - TSI -1.4

3 400 EUR

29 Mar 21:16 Makina , Elbasan

Shitet : Seat-Cordoba

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 10:12 Makina , Elbasan

Shitet: Seat-Cordoba

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 10:09 Makina , Elbasan

Shitet: Seat Cordoba 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 11:45 Makina , Elbasan

Seat Leon 2001 TDI Motorr Golfi 4

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 17:40 Makina , Elbasan

Seat ibiza

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 06:09 Makina , Elbasan

Seat Leon

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 23:26 Makina , Elbasan

Shitet Seat Leon 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 11:12 Makina , Elbasan

Okazion

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 11:14 Makina , Elbasan

Okazion

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 16:09 Makina , Elbasan

Seat Altea

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 15:14 Makina , Elbasan

Seat Altea

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 18:19 Makina , Elbasan

Seat

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 10:34 Makina , Elbasan

Shitet seat ibiza 1.4 tdi

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 00:56 Makina , Elbasan

SEAT LEON R-Line 2015 ( Full Options )

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 21:27 Makina , Elbasan

SEAT LEON R-LINE 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 22:20 Makina , Elbasan

Seat Ibiza Benzin&Gaz -01

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 20:21 Makina , Elbasan

Seat leon 2.0 automat

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 17:40 Makina , Elbasan

Seat ibiza

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 14:45 Makina , Elbasan

Seat

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 14:28 Makina , Elbasan

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 18:09 Makina , Elbasan

SHITET

25 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 01:28 Makina , Elbasan

Seat Altea

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 11:04 Makina , Elbasan

SHITET SEAT ALTEA

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 23:18 Makina , Elbasan

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 09:28 Makina , Elbasan

Super mjet

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 10:23 Makina , Elbasan

Seat leon okazion!!!

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 08:20 Makina , Elbasan

Super Mjet

12 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Seat | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione