Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Rover | City Rover

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Rover City Rover | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Nën 12:27 ,

OKAZION SHITET MAKINE 1700€ i diskutueshem

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 19:51 ,

Range Rover 3.6 naft

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Korr 21:43 ,

Makine

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 18:04 ,

Shitet makina

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 22:51 ,

Shitet Range Rover

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 23:14 ,

Range rover motorr 2.7 naft Automat viti 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 23:24 ,

Shitet Range Rover ne gjendje shume te mire

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 15:27 ,

Range rover

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 15:16 ,

RANGE ROVER

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 14:15 ,

Hover

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Shk 09:17 ,

Range Rover sport

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 11:05 ,

Range Rover

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 18:43 ,

Range

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Tet 21:05 ,

Range Rover

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Tet 17:47 ,

Shitet RANGE ROVER

14 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 22:35 ,

Range Rover

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 09:56 ,

Okazion -Rover

1 200 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 20:34 ,

Range Rover

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 16:32 ,

Range rover city

15 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 20:19 ,

Range Rover dizel

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 08:38 ,

Shitet Rengj Rover viti 2007 full opsion

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Tet 20:42 ,

Range rover

14 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 20:24 ,

RANGE_ROVER SPORT 2.7

14 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 19:50 ,

RANGE_ROVER SPORT 2.7

14 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 19:31 ,

Ne gjendje te mire pune

14 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 23:13 ,

Range rover sport

14 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 20:36 ,

OKAZION - Shitet Range Rover Vouge

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 23:36 ,

Rover City Rover dizel

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 10:04 ,

Range Rover

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 10:10 ,

RANGE ROVER 2.7 HSE NGA ZVICRA

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 16:49 ,

Shes makinen per arsye emigrimi

10 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 23:40 ,

RANGE VOGUE 3000cc

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 18:53 ,

Range Rover

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 20:52 ,

Range Rover me marrveshje

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 09:28 ,

Rover City Rover benzin

12 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 14:29 ,

Taksa te pguara deri ne shtator 2017

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Dhj 13:09 ,

okaziooon RANGE ROVER SPORT

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 11:37 ,

range rover sport

16 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Rover City Rover | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione