Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Rover | 75

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Rover 75 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Pri 10:10 ,

Rover

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:26 ,

ROVER 75 2.0 NAFT

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 09:59 ,

Rover 75

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 09:37 ,

Rover 75 shitet okazion

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 12:48 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 06:40 ,

Rover 75

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 16:18 ,

Rover.75

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Dhj 19:10 ,

River

600 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 18:04 ,

ROVER 75

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 10:44 ,

ROVER

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 09:24 ,

Shitet Rover 75

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 19:16 ,

MG Rover 75

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Tet 06:31 ,

Rover 75

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 10:25 ,

Rover 75

1 400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 11:17 ,

Rover 75 2.0d 1800€!!

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 14:50 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 00:37 ,

**ROVER**

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 16:46 ,

Makina shitet per arsye mosperdorimit dhe emigrimit

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 06:40 ,

SHITET

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:43 ,

ROVER 75 2.0 NAFT

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 14:45 ,

ROVER 75 2.0 NAFT

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 05:33 ,

Shitet ROVER

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 14:42 ,

ROVER 75 2.0 NAFT

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 10:58 ,

OKAZIOOOON

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 19:09 ,

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 18:49 ,

Shitet Rover 75 per pjes

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 13:07 ,

Rover

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 00:01 ,

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 10:42 ,

Titulli

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Gush 00:44 ,

Fredi

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 16:12 ,

okazion

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Gush 20:44 ,

Shitet Rover 75 per arsye mosperdorimi

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 19:41 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 12:17 ,

Shitet rover 2001

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 10:11 ,

Rover 75

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 20:47 ,

OKAZJON ROVER 75

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 15:50 ,

Rover 75

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Maj 13:20 ,

SHITET ROVER 75

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 09:55 ,

Rover 75

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 17:41 ,

Shitet Rover 75

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 11:00 ,

Rover 75 Per Pjes Kembimi

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 16:49 ,

Shitet Makina

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 07:49 ,

Rover75

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 20:44 ,

Rover 75

1 800 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 12:52 ,

Rover 75

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 23:42 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 00:30 ,

shitet rover

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 00:45 ,

rover 75

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Nën 12:38 ,

Shitet okazion

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 16:56 ,

Rover 75 2004 nafte kamio manuale

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Rover 75 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione