Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Rover | 45

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Rover 45 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Pri 15:54 ,

OKAZION

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Jan 17:41 Dyqani ,

OKAZION ROVER 45 VITI 2006 1.300 EURO

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Shk 15:35 ,

Rover 45

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Jan 12:07 ,

Rover 45

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Jan 19:27 ,

Rover 45

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Jan 11:51 ,

Rover 45

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 19:12 ,

Roverrrrrrrr....

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 11:38 ,

Shitet Rover 45

400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 11:09 ,

Shitet Rover 45

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 17:13 ,

Rover 45 dizel

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 11:44 ,

Rover

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 18:18 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 18:58 ,

Rover 45

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 18:45 ,

Shitet Rover

100 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 08:32 ,

OKAZION ROVER 45

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 18:14 ,

OKAZION ROVER 45

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 21:02 ,

Shitet Rover 45

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Shk 18:18 ,

Rover 45

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 13:07 ,

Rover 45

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 16:46 ,

Rover 45 Benzine

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 14:22 ,

Shitet Rover 45, gjendje shume e mire

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 18:09 ,

Rover 45 dizel

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Sht 10:33 ,

Rover 45

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Korr 11:21 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 08:23 ,

rover

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Maj 10:50 ,

Rover 45 -01

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 12:57 ,

rover

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 11:56 ,

Rover 45 2000

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 09:44 ,

Rover 45 -01

1 900 EUR

30 Korr 13:32 ,

Rover 45 1.4i -01

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Rover 45 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione