Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Rover Të gjitha në Shqipëria

100 , 8
111 , 2
114 , 6
115 , 1
200 , 42
213 , 3
214 , 12
216 , 4
220 , 9
25 , 44
400 , 31
414 , 7
416 , 6
420 , 1
45 , 30
600 , 8
618 , 4
620 , 20
623 , 1
75 , 134
800 , 1
825 , 1
827 , 1
City Rover , 49
Metro , 1
SD , 2
Streetwise , 12

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Rover | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:45 Makina , Durrës

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:37 Makina , Tiranë

Range Rover 2.7Nafte

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:51 Makina , Tiranë

Rover steetwise 1.4 benzine gas

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

Rover streetwise 1.4 gas benzine

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:34 Dyqani Makina , Tiranë

PER ����

18 399 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:06 Makina , Durrës

Rover 75

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:56 Dyqani Makina , Tiranë

2.2DIZEL

16 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 19:28 Dyqani Makina , Tiranë

RANGE ROVER VOGUE l/2011

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Dhj 13:55 Dyqani Makina , Tiranë

2011/����

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 07:09 Makina , Tiranë

Range rover evoqe viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Dhj 17:23 Makina , Berat

Range Rover ne shitje

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 18:02 Makina , Durrës

rover 25

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 12:12 Makina , Tiranë

Rover 75 okazion

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 05:16 Makina , Tiranë

rover75

3 500 EUR

20 Nën 20:27 Makina , Tiranë

Range Rover Velar 2.0 r dynamic nafte

45 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Nën 09:08 Dyqani Makina , Tiranë

❌RANGE ROVER DISCOVER SPORT

19 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Nën 19:35 Makina , Tiranë

Shes Zgare Makine

105 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Nën 12:27 Makina , Tiranë

Hahahaha

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 09:53 Makina , Tiranë

Range rover sport

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 21:44 Makina , Tiranë

Range Rover 3.0 Nafte

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 21:00 Makina , Tiranë

Rover75

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 14:44 Makina , Tiranë

Rover

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 03:51 Dyqani Makina , Durrës

SHITET Range Rover Evque 2.2 SD4 DYNAMIC ���� - 2.2 TDI.

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 13:19 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 2016 OKAZION

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 09:22 Dyqani Makina , Tiranë

/RANGE RIVER VOGUE L

42 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Tet 15:12 Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 3.0naft automat Euro 3

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 09:58 Dyqani Makina , Tiranë

❌RANGE ROVER❌2.0

19 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Tet 07:53 Makina , Durrës

rover 400

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 04:12 Makina , Durrës

rover 400

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 04:12 Makina , Durrës

rover 400

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 04:12 Makina , Durrës

Rover 400

1 100 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 12:06 Makina , Tiranë

Range rover

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Tet 15:38 Dyqani Makina , Tiranë

KU SUPER MJET SAPO KA ARDHUR -2.2

21 500 EUR

04 Tet 15:38 Dyqani Makina , Tiranë

RANGE RIVER SPORT��DISKUTUESHEM

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 15:03 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Sht 13:04 Makina , Dibër

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 14:17 Makina , Durrës

Rover 75

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Sht 17:04 Makina , Tiranë

Shitet Range Rover

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 03:08 Makina , Tiranë

Ranger rover sport 2.7

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 11:10 Makina , Tiranë

Range Rover Evogue 2013 naft 2.2 okazion 21000 euro

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 15:56 Makina , Tiranë

Range Rover 2.7

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 00:06 Makina , Elbasan

LAND ROVER

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Gush 07:54 Makina , Tiranë

Makinë angleze.

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 13:36 Makina , Tiranë

SHitet Range Rover Sport 3.0 diesel

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 20:59 Makina , Durrës

SHITET RANGE ROVER EVOQUE SD4 2.2

16 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Korr 15:05 Makina , Korçë

Shitet Range Rover

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Korr 10:17 Makina , Tiranë

Land rover

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 16:57 Makina , Fier

SHITET ROVER 75 NAFTE MANUAL

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 21:06 Makina , Tiranë

Range Rover Sport

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Pri 13:22 Makina , Korçë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Rover | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione