Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Renault Të gjitha në Tiranë

Alpine V6 , 1
Avantime , 5
Capture , 29
Clio , 1816
Coupe , 18
Espace , 106
Express , 2
Fluence , 22
Fuego , 3
Grand Scenic , 131
Kadjar , 5
Kangoo , 257
Koleos , 32
Laguna , 397
Mascott , 7
Master , 73
Megane , 1381
Modus , 139
R 11 , 3
R 14 , 1
R 19 , 5
R 20 , 1
R 21 , 2
R 4 , 4
R 9 , 2
Rapid , 1
Scenic , 1224
Talisman , 6
Thalia , 5
Trafic , 52
Twingo , 215
Twizy , 1
Vel Satis , 17

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Renault | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:53 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:22 Dyqani Makina , Tiranë

Reno Koleos, Automat, 2010, Nafte, Cel: 0692126959

7 290 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:21 Dyqani Makina , Tiranë

Renault Clio, 1.2 Benzin Gaz Fabrike, 2010, Cel: 0692126959

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:49 Makina , Tiranë

Renault AUTOMAT

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:52 Makina , Tiranë

Renault Capture 1.5 Diesel -18

15 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET RENAULT LAGUNA AUTOMAT VITI 2OO7

1 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:10 Makina , Tiranë

Renault clio 2016

5 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

Renault Clio GAS-Benzine,Viti 2008,Letra ne Tetore te paguar

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:58 Makina , Tiranë

Reno ylber

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:19 Makina , Tiranë

OKAZION RENAULT MEGANE 1.5 CDI 2009 I DISKUTUESHEM

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:44 Makina , Tiranë

Renault Clio - 2012 - 1.2 benzin/gaz fabrike - manuale

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:40 Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET Automat 1.5 nafte 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:14 Makina , Tiranë

Renault

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:11 Dyqani Makina , Tiranë

Renault Modus ����

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:51 Makina , Tiranë

Renault Megane 1.9 Diesel

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:17 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT KOLEOS

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:42 Makina , Tiranë

Bli lire Renault clio 1.2 benxine 1999 per pjese

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Dhj 16:38 Makina , Tiranë

Renault CAPTURE 2015 1.5dci Automat ****OKAZION****

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Dhj 09:22 Makina , Tiranë

Ne super gjendje e paster gjdo gje funksjonale

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 09:03 Makina , Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 09:02 Makina , Tiranë

Megane Grand Scenic 2015

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Dhj 08:58 Makina , Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 21:43 Makina , Tiranë

Shitet Reno Scenic 2001

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 19:56 Makina , Tiranë

RENAULT BENZINE-GAZ

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 19:44 Makina , Tiranë

Shitet 1.4 benzin gaz 700€.

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Dhj 14:43 Makina , Tiranë

RENAULT SCENIC 2006 1.5 Naftë

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 10:51 Makina , Tiranë

Renault Captur 2014 ; 1.5 dCi

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Dhj 09:05 Makina , Tiranë

⚫⬛SHITET RENAULT ARKANA RS LINE

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Dhj 20:31 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT KANGOO 4X4, VITI 12/2007, MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
04 Dhj 19:00 Makina , Tiranë

RENAULT CLIO 1.4 NAFTE 1200€

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 18:49 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT KOLEOS, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
04 Dhj 17:35 Makina , Tiranë

Shitet Renauld viti 2008 nafte motorr 2.0 kamio automat

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 10:20 Makina , Tiranë

Renault twingo

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Dhj 10:01 Makina , Tiranë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Dhj 09:50 Makina , Tiranë

!!!OKAZION!!!Shume ekonomike1.5 naftë

2 850 EUR

04 Dhj 05:00 Makina , Tiranë

Makinë për shitje

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 15:51 Makina , Tiranë

OKAZION RENAULT KOLEOS

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 15:33 Makina , Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 10:16 Makina , Tiranë

RENAULT KOLEOS OKAZION

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 10:11 Makina , Tiranë

Shitet Renault Megane Scenic, e mirë për qëllime pune

300 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 19:12 Makina , Tiranë

Shitet Renault Megane III

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 16:06 Makina , Tiranë

RENAULT MODUS BENZINE 1,2i - 2007

2 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Dhj 16:06 Makina , Tiranë

Okazion / shitet Renault Kangoo 1.9D / 2005 gjendje e mire

200 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Dhj 15:50 Dyqani Makina , Tiranë

Renault Koleos 2.0 Tdi Automat

36 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Dhj 14:31 Makina , Tiranë

RENAULT CLIO 4LIMITED MODEL 2013

700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 18:34 Makina , Tiranë

Shitet 0683655766

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 18:21 Makina , Tiranë

Renault Megane CC 2.0T

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Dhj 16:58 Makina , Tiranë

Renault Megane 1.5dci

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 13:03 Makina , Tiranë

❗️SHITET RENAULT SCENIC 1.5 NAFTE❗️

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 11:15 Makina , Tiranë

Reno clio

1 100 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Renault | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione