Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Alpine V6 , 6
Avantime , 9
Capture , 45
Clio , 3759
Coupe , 39
Espace , 295
Express , 13
Fluence , 22
Fuego , 4
Grand Scenic , 205
Kadjar , 7
Kangoo , 609
Koleos , 30
Laguna , 931
Latitude , 1
Mascott , 13
Master , 159
Megane , 3031
Modus , 233
P 1400 , 1
R 11 , 3
R 14 , 2
R 19 , 16
R 20 , 1
R 21 , 3
R 25 , 2
R 4 , 8
R 5 , 1
R 9 , 4
Rapid , 1
Scenic , 2274
Spider , 1
Talisman , 7
Thalia , 8
Trafic , 156
Twingo , 452
Twizy , 3
Vel Satis , 30
Wind , 3

Gjej oferta per Renault ne Shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault nga modelet e ndryshme si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Blini dhe shisni Renault ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shperndaj njoftime ne mesin e mijera vizitoreve ditor ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.Sot 12:27
Linku:
Makina , Tiranë

2.0 nafte OKAZION

2 600 EUR Çmimi me zbritje


Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Renault Scenic

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

Renault Twingo 0.9 Benzin Viti 2015 Automat dhe ndrrim

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:32 Makina , Vlorë

Okazion per arsye emigrimi

13 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT SCENIC

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT SCENIC

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:21 Makina , Vlorë

Renauld Scenic 1.5 Naft

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:18 Makina , Berat

Reno Clio

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:13 Makina , Lushnjë

RENAULT MEGANE 1.6 NAFT 2014 SUPER GJENDJE

4 190 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:13 Makina , Korçë

Shitet Renault Kangoo (Super Mjet)

250 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 Dyqani Makina , Tiranë

Renault Modus ����

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:55 Dyqani Makina , Fier

Renault SCENIC 1.6 Benzin

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 Makina , Fier

RENO LAGUNA 1.9 NAFTE. VITI 2008

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:40 Makina , Elbasan

Reno.kabrio.

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:27
Linku:
Makina , Tiranë

2.0 nafte OKAZION

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Sot 12:23 Makina , Elbasan

Gjendje super jo makin tregtari

5 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:43 Dyqani Makina , Fier

Renault Clio viti 2012 1.5 dci 90cv

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:43 Dyqani Makina , Fier

Renault Clio viti 2013 1.5 dci 90cv

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:40 Makina , Durrës

Shitet benzine+gaz

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:24 Makina , Tiranë

RENAULT TWINGO 0.9 BENZIN VITI 2015 AUTOMAT

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 01:21 Makina , Fier

Shitet Renault Scenic 1.9 Dci Conquest

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:29 Makina , Shkodër

RENAULT LAGUNA AUTOMAT NAFTE 2011

4 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 Makina , Kukës

Renault Clio 1.9D OKAZION !!!

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:23 Makina , Elbasan

Reno.

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:48 Makina , Berat

Reno Clio

800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 Makina , Tiranë

Reno megan

1 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:28 Makina , Tiranë

CLIO 3 NAFTE 1.5 DCI MIRE OKAZION AUTOMATIK

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:37 Makina , Durrës

Shitet Renault Clio 1.5 naft

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:24 Makina , Tiranë

Renault Megane - Ne Shitje

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:24 Makina , Shkodër

shitet matorr renoje per kamjoncina

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:38 Makina , Tiranë

���� OKAZION ���� RENAULT KADJAR

16 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 19:17 Makina , Fier

Okazion-Renault-Automat

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 Makina , Tiranë

Renault scenic 1.9 dci

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:45 Makina , Vlorë

5000€ i diskutushem

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:00 Makina , Tiranë

Renault clio

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:36 Makina , Tiranë

Renault Scenic 1.9

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:21 Makina , Tiranë

Shitet makine

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:21 Makina , Kavajë

Renault Laguna 1.9 diesel

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:02 Makina , Lushnjë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 12:55 Makina , Lushnjë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 12:30 Makina , Shkodër

Shitet Renault Scenic

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:12 Dyqani Makina , Vlorë

Renault Scenic 2016 �� AUTO PENTA ��

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:28 Makina , Durrës

Ambulance E kompletuar

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:45 Makina , Tiranë

Okazion Reno LAGUNA 1.9 (nafte)

12 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 09:33 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2 Benzin OKAZION !!!

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:33 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2 Benzin

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:26 Makina , Elbasan

SHITET RENAULT MEGANE 2007 DIESEL 1.5

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 20:48 Makina , Tiranë

Renault Scenic

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 20:11 Makina , Kukës

renault clio 1.5 dci

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 19:02 Makina , Tiranë

Renault Fluence

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kerkuar per Renault ne Shitje? Kerko njoftime per Renault ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju ne mesin e mijera njoftimeve.


Blej Renault ne Shitje ne MerrJep.al


Mijera njoftime per Renault ne shitje me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault te modeleve te ndryshme ne shitje si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express, dhe shume te tjere me ofertat ,e te mira. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Shit Renault ne MerrJep.al


Keni Renault qe dehshironi te shisni? Krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht ne Gjithe Shqiperine. Shperndaj njoftime ne MerrJep.al dhe gje bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione