Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault Scenic ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej oferta per Renault Scenic ne Shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Scenic nga modelet e ndryshme si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Blini dhe shisni Renault Scenic ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shperndaj njoftime ne mesin e mijera vizitoreve ditor ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.Sot 20:40 Dyqani Makina , Fier

Renault SCENIC 1.6 Benzin

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:17 Makina , Vlorë

Okazion per arsye emigrimi

13 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:30 Makina , Tiranë

Renault scenic 1.9 dci

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:36 Makina , Tiranë

Renault Scenic 1.9

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:21 Makina , Tiranë

Shitet makine

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:23 Makina , Fier

Shitet Renault Scenic 1.9 Dci Conquest

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:36 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT SCENIC

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:30 Makina , Shkodër

Shitet Renault Scenic

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:12 Dyqani Makina , Vlorë

Renault Scenic 2016 �� AUTO PENTA ��

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:48 Makina , Tiranë

Renault Scenic

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:29 Makina , Durrës

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:27 Makina , Pogradec

A-class 2006 automat

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 19:39 Makina , Durrës

Shitet makina per arsye mosperdorimi

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 16:41 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT SCENIC, VITI 11/2011, MANUALE, 1.9 NAFTE, 6+1 VENDE

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 16:41 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT SCENIC, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.9 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 11:14 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT SCENIC

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 00:16 Makina , Tiranë

Shitet supwr gjendje 0693686361

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 20:54 Makina , Durrës

Shitet per arsye moperdorimi

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 17:52 Makina , Durrës

Shitet per arsye moperdorimi

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 16:58 Makina , Durrës

Okazion --RENAULT SCENIC

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 16:29 Makina , Tiranë

Renault Scenic 2009

2 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 12:24 Makina , Tiranë

Okazjon 1.9 Naft Ne Super Gjendje 068 2090211 1300 euro

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 19:27 Makina , Korçë

"Okazion"

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 15:30 Makina , Fier

Okazion‼️

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 10:19 Makina , Tiranë

RENAULT SCENIC

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 08:13 Makina , Tiranë

Renault scenic 1.9 Nafte

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 09:42 Makina , Tiranë

Renault Megane Scenic 1.9

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 19:59 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT SCENIC,VITI 10/2007,MANUALE,MOTORR 1.6 BENZINE+GAZ

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 10:07 Dyqani Makina , Tiranë

Renault Scenic

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 23:03 Makina , Durrës

Rrenault shinik

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 16:42 Makina , Tiranë

Shitet renault scienic

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 14:18 Makina , Tiranë

1800 Euro i diskutueshem

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 16:51 Makina , Tiranë

Okazjon 1.9 Naft Ne Super Gjendje dhe shum ekonomike

111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 16:05 Makina , Vlorë

Renault scenic 1.9 diesel viti 2005 3000€

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 08:08 Dyqani Makina , Fier

Renault scenic rx4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 22:59 Makina , Tiranë

Renault scenic 1.5 diesel automatike 2011 4500€

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Mar 15:13 Makina , Tiranë

Renault scenic

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 11:52 Makina , Pogradec

Shitet renault ose nderrohet

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 14:23 Makina , Kurbin

Okazion

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 12:11 Makina , Vlorë

Renault Scenic megane 1.9 nafte sapo ardhur zvicra

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Mar 09:54 Makina , Tiranë

Renault scenic

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 21:09 Makina , Durrës

Renault scenic

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 19:05 Makina , Shkodër

Shitet Renault scenic 1.9 nafte

1 950 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 17:18 Makina , Tiranë

Okazjon ne super gjendje si motorrike edhe gjenerike 068 209

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 15:44 Makina , Kurbin

Shitet renault scenic 1.5 Nafte

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 20:44 Makina , Tiranë

Renault ne shitje

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 20:45 Makina , Tiranë

Shitet pak i diskutushem

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 20:45 Makina , Tiranë

Shitet renault scenic super gjendje

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 13:11 Makina , Tiranë

Renault Scenic 1.9 diesel 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Shk 16:31 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Jeni duke kerkuar per Renault Scenic ne Shitje? Kerko njoftime per Renault ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju ne mesin e mijera njoftimeve.


Blej Renault Scenic ne Shitje ne MerrJep.al


Mijera njoftime per Renault Scenic ne shitje me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Scenic te modeleve te ndryshme ne shitje si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express, dhe shume te tjere me ofertat ,e te mira. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Shit Renault Scenic ne MerrJep.al


Keni Renault Scenic qe dehshironi te shisni? Krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht ne Gjithe Shqiperine. Shperndaj njoftime ne MerrJep.al dhe gje bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione