Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault Laguna n SHitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej oferta per Renault Laguna ne Shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Laguna apo modele tjera si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Blini dhe shisni Renault Laguna ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shperndaj njoftime ne mesin e mijera vizitoreve ditor ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.Sot 18:18 Makina , Shkodër

RENAULT LAGUNA AUTOMAT NAFTE 2011

4 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 Makina , Fier

Okazion-Renault-Automat

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:08 Makina , Durrës

Shitet Renault Laguna AUTOMAT @2008 Viti

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:02 Makina , Fier

RENO LAGUNA 1.9 NAFTE. VITI 2008

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:38 Makina , Kavajë

Renault Laguna 1.9 diesel

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Makina , Tiranë

Okazion Reno LAGUNA 1.9 (nafte)

14 000 LEK

Dje 12:37 Makina , Tiranë

Shitet Renault 2009 OKAZION 2700€

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 13:40 Makina , Tiranë

Renault Laguna 1.9 Diesel AUTOMAT

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 22:52 Makina , Tiranë

Renault Laguna II

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Mar 02:23 Makina , Tiranë

Shitet Renault Laguna - Cmimi 2.000 euro

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 11:26 Makina , Tiranë

Renault laguna

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 19:56 Makina , Korçë

Renault laguna 2200 euro okazion

2 200 EUR Çmimi me zbritje

01 Mar 13:55 Makina , Korçë

Shitet Renault 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 07:42 Makina , Kucovë

Vetur

12 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 07:59 Makina , Tiranë

Renault laguna

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 19:27 Makina , Korçë

Shitet Renault Laguna benzine-gaz viti 2001

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 20:55 Makina , Berat

Renault laguna 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 10:23 Makina , Tiranë

Shitet Renault Laguna

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 11:37 Makina , Pogradec

Renault laguna okazion

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 17:03 Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 03:58 Makina , Tiranë

Renault Laguna 3 2.0dci Automat 6G

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 21:41 Makina , Korçë

Shitet Renault Laguna 1.9 turbo

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 02:23 Makina , Pogradec

Shitet renault laguna benzin gaz

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 21:31 Makina , Pogradec

Okazion ��Renault laguna

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 17:25 Makina , Shkodër

Renault Laguna 2010 2.0 nafte

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 22:21 Makina , Durrës

Renault laguna

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 20:52 Makina , Tiranë

Okazion

15 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 11:01 Makina , Tiranë

Renault Laguna 3

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 11:01 Makina , Tiranë

Renault Laguna 3

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 10:59 Makina , Berat

‼️RENAULT LAGUNA 2005 1.9 NAFTE‼️

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 15:20 Makina , Berat

‼️RENAULT LAGUNA 2005 1.9 NAFTE‼️

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 20:11 Makina , Tiranë

rrenauld laguna

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Dhj 20:02 Makina , Tiranë

rrenault laguna

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Nën 19:53 Makina , Tiranë

shitet

120 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 01:03 Makina , Kavajë

renault

1 300 EUR

17 Tet 21:39 Makina , Durrës

Renault laguna 3 bosse 2012

2 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Gjendje: I ri
02 Tet 09:40 Makina , Fier

Renault

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 18:23 Makina , Tiranë

Renault laguna

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 12:55 Makina , Shkodër

shitet reno laguna

100 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Sht 12:55 Makina , Shkodër

shitet Reno Laguna

100 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Sht 20:57 Makina , Tiranë

shitet.

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Sht 21:38 Makina , Tiranë

OKAZION 'renault laguna / automat / benzin gaz

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 04:19 Makina , Durrës

Renault laguna 2005

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 14:02 Makina , Durrës

Renault laguna 2005

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 22:40 Makina , Fier

OKAZION RENO��

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 13:44 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet. Cmim 1000

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Gush 22:33 Makina , Vlorë

Shitet ndrohet

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Korr 21:01 Makina , Elbasan

Renault Laguna 1.9 naft

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Korr 18:12 Makina , Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 14:14 Makina , Fier

Renault laguna

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kerkuar per Renault Laguna ne Shitje? Kerko njoftime per Renault ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju ne mesin e mijera njoftimeve.


Blej Renault Laguna ne Shitje ne MerrJep.al


Mijera njoftime per Renault Laguna ne shitje me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Laguna te modeleve te ndryshme ne shitje si: Renault Laguna, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express, dhe shume te tjere me ofertat ,e te mira. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Shit Renault Laguna ne MerrJep.al


Keni Renault Laguna qe dehshironi te shisni? Krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht ne Gjithe Shqiperine. Shperndaj njoftime ne MerrJep.al dhe gje bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione