Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Renault Të gjitha në Kukës

Alpine V6 , 1
Avantime , 1
Clio , 30
Espace , 7
Express , 1
Kangoo , 6
Laguna , 24
Master , 4
Megane , 22
R 25 , 1
Scenic , 14
Trafic , 8
Twingo , 13

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Renault | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:54 Makina , Kukës

Shitet renault laguna

700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Korr 17:02 Makina , Kukës

Renault Kangoo 1.5d

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Qer 15:07 Makina , Kukës

Shitet Reanult Megane 1.9

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 13:18 Makina , Kukës

Renault laguna viti 2003

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 20:56 Makina , Kukës

shitet ndrrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Dhj 13:41 Makina , Kukës

Renault megane 1.5dci

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Nën 19:43 Makina , Kukës

Okazion 1400€ i diskutushem

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 12:24 Makina , Kukës

Tenault clio

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 12:24 Makina , Kukës

Renalit clio

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 22:08 Makina , Kukës

Renault cabriolet

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 19:42 Makina , Kukës

Renault

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Qer 13:05 Makina , Kukës

Renault laguna

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 12:50 Makina , Kukës

Renault Traffic 2.0D 2011

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 09:10 Makina , Kukës

Kampshtepiz Renault master dizel me tabela te huaja Kosove

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Shk 14:42 Makina , Kukës

Shitet Renault Modus

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 18:44 Makina , Kukës

Shitet renault megan 2004

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 00:14 Makina , Kukës

Shitet reno espaqe

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 10:33 Makina , Kukës

Shes

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 18:25 Makina , Kukës

Shitet renault laguna

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Gush 09:38 Makina , Kukës

Renault Laguna

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 23:17 Makina , Kukës

Reno Twingo me tabela gjermanis

800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 22:15 Makina , Kukës

Reenault

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 21:33 Makina , Kukës

Shitet Renault 25 Bakara

4 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Korr 00:17 Makina , Kukës

renault scenic

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 18:38 Makina , Kukës

shitet per pjes

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 18:26 Makina , Kukës

Shitet furgon Renault 2.8 turbo , nafte

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 12:41 Makina , Kukës

Shitet Makina

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 16:37 Makina , Kukës

Renault Trafic

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 07:18 Makina , Kukës

Renault 1.5 dci

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 20:06 Makina , Kukës

Veture

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 14:42 Makina , Kukës

Renault Scenic dizel 2003

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 21:06 Makina , Kukës

Renault

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 13:15 Makina , Kukës

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 22:14 Makina , Kukës

RENAULT TWINGO 1.2 GT

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 09:34 Makina , Kukës

Llaguna e zvicrres

888 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Sht 15:09 Makina , Kukës

Flm merrjep U SHIT

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 14:42 Makina , Kukës

Shitet Renault Clio

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 15:44 Makina , Kukës

Shitet renault twingo 1994

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 18:52 Makina , Kukës

Renault megane cabriolet

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 10:51 Makina , Kukës

Renault Espace 2.0 16v

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Qer 19:24 Makina , Kukës

Renault megane

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 17:22 Makina , Kukës

Renault megane

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 17:14 Makina , Kukës

Renault dizel

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 04:19 Makina , Kukës

Makina n gjendje te mir motorrike dhe gjenerike e

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 16:11 Makina , Kukës

Renualt Megane dizel

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 18:17 Makina , Kukës

Renault laguna 2.0 dizell pa dogan

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 13:27 Makina , Kukës

1550 I diskutueshem

1 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 20:19 Makina , Kukës

OKAZION Renault Megan 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 08:16 Makina , Kukës

Renault laguna

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 21:06 Makina , Kukës

renault laguna 1.9 dci

123 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Renault | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione