Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Renault Të gjitha në Korçë

Clio , 63
Espace , 7
Fluence , 1
Kangoo , 9
Koleos , 1
Laguna , 25
Master , 6
Megane , 107
Modus , 3
Scenic , 32
Twingo , 13
Twizy , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Renault | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Mar 19:56 Makina , Korçë

Renault laguna 2200 euro okazion

2 200 EUR Çmimi me zbritje

07 Mar 06:50 Makina , Korçë

Reno kangoo 1.2 gas

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 07:27 Makina , Korçë

Reno kango

2 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 13:55 Makina , Korçë

Shitet Renault 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Shk 17:53 Makina , Korçë

Reno skenik

1 900 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 21:13 Makina , Korçë

Renault scenik

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 19:27 Makina , Korçë

Shitet Renault Laguna benzine-gaz viti 2001

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 15:50 Makina , Korçë

Renault Clio 1.4 benzine 16v

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 21:41 Makina , Korçë

Shitet Renault Laguna 1.9 turbo

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Dhj 15:57 Makina , Korçë

Okazionn

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 18:39 Makina , Korçë

Renault megane 2

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 09:54 Makina , Korçë

Okazion reno clio super gjendje

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 10:06 Makina , Korçë

Renault

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 16:48 Makina , Korçë

RENAULT CLIO

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 17:18 Makina , Korçë

Shitet reno megan 2000€

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 20:11 Makina , Korçë

Renaul

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 14:58 Makina , Korçë

Renault Master 08 super gjendje

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 01:05 Makina , Korçë

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 22:36 Makina , Korçë

Renault clio

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 12:30 Makina , Korçë

Renault megane 2

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 23:25 Makina , Korçë

Renault Espacer 2.2 nafte 2007 Pjes kembimi

1 000 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 16:56 Makina , Korçë

Renault Megane 2003

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 16:49 Makina , Korçë

Renault Megane 2003

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 17:55 Makina , Korçë

Renault Scenic 1.9 nafte 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 17:43 Makina , Korçë

Shitet Renault Scenic 1.9 nafte

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 12:58 Makina , Korçë

Reno Megane (okazion)

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 06:39 Makina , Korçë

Reno Megane (okazion)

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 02:52 Makina , Korçë

shite renault megane scenik 2008

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 20:55 Makina , Korçë

Reno

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 13:41 Makina , Korçë

Renault Megane 1.9 dci

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 11:15 Makina , Korçë

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 12:20 Makina , Korçë

Shitet

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 10:33 Makina , Korçë

Shitet renault scenic

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 13:58 Makina , Korçë

Renault clio OKAZION

1 000 EUR

12 Pri 15:18 Makina , Korçë

Okazion Renault Megane karavan me letra te rregullta

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 19:18 Makina , Korçë

Renault

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 22:13 Makina , Korçë

Shitet Renault Laguna 1.9 nafte

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 22:28 Makina , Korçë

Renault Master

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 14:31 Makina , Korçë

Shitet Renault Laguna 1.9 nafte

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 15:47 Makina , Korçë

OKAZION CLIO 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Mar 12:35 Makina , Korçë

OKAZION CLIO 2013

5 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 23:16 Makina , Korçë

Renault

550 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 15:44 Makina , Korçë

Renault laguna 1.9 nafte

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 22:16 Makina , Korçë

Renault scenic

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 16:38 Makina , Korçë

renault laguna

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 12:50 Makina , Korçë

Shitet ose ndrohet

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 20:57 Makina , Korçë

Shitet dhe nderohet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Dhj 17:04 Makina , Korçë

Shitet ose nderohet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 17:37 Makina , Korçë

Renault Laguna

220 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 21:24 Makina , Korçë

Renault scenic 2006 . 1.5 nafte

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Renault | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione