Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Renault Kangoo Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Renault Kangoo | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Shk 20:35 Makina , Vlorë

RENAULT KANGOO 1.4 I DISKUTUSHEM

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 13:34 Makina , Vlorë

Renault kangoo

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 20:38 Makina , Vlorë

shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 16:49 Makina , Vlorë

SHITET Renault Kangoo

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Qer 16:34 Makina , Vlorë

Shitet Renault Kangoo

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 18:03 Makina , Vlorë

Shitet okazion

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 23:10 Makina , Vlorë

Renault

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 15:16 Makina , Vlorë

Reno kango 1.2 benzin viti 2000 tel: 0692156025

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 14:16 Makina , Vlorë

Kango 2013

4 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 15:59 Makina , Vlorë

Okazion

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 18:36 Makina , Vlorë

Renault kangoo

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 18:56 Makina , Vlorë

Renault kangoo

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 21:59 Makina , Vlorë

Renault Kango

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 08:46 Makina , Vlorë

Renault

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 00:15 Makina , Vlorë

Makin per pun

17 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 13:17 Makina , Vlorë

renault kango

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 12:26 Makina , Vlorë

Makina

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 17:51 Makina , Vlorë

Renault (reno) kangoo 1.2

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 20:29 Makina , Vlorë

Renault

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 22:41 Makina , Vlorë

Renault kango 1.9 cdi

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 20:21 Makina , Vlorë

RENAULT KANGOO 1.5 NAFTE

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 12:54 Makina , Vlorë

Renault Kangoo 1.9 d

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Sht 20:58 Makina , Vlorë

shitet reno kango 1.9 naft

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Sht 20:07 Makina , Vlorë

Reno kango

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 10:15 Makina , Vlorë

Renault Kangoo 1.5 DCI

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 21:20 Makina , Vlorë

Renault Kangoo

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Dhj 16:49 Makina , Vlorë

Renault

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 09:04 Makina , Vlorë

Renault Kangoo me termus 1.9 nafte -03

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 12:41 Makina , Vlorë

Renault Kangoo 1.9 dTi -01

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 21:01 Makina , Vlorë

Renault Kangoo dizel -01

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Renault Kangoo | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione