Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Renault Clio Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Renault Clio | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Shk 20:32 Makina , Vlorë

SHITEN OSE NDERROHEN 0675887293

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 21:53 Makina , Vlorë

Renault clio okazionnnn!!

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 11:48 Makina , Vlorë

shitet

800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 17:25 Makina , Vlorë

Renault clio 1.5 Naft/2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 04:20 Makina , Vlorë

Renault clio

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Jan 19:35 Makina , Vlorë

Renault clio

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Dhj 17:34 Makina , Vlorë

Reno 1300€

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 17:37 Makina , Vlorë

Renault Clio 1.2

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 20:29 Makina , Vlorë

Renault Clio 1.2 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 16:15 Makina , Vlorë

Renault Clio 1.2 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 14:59 Makina , Vlorë

Renault Clio 1.2 benzin 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 00:01 Makina , Vlorë

Renault Clio 1.2 benzine 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 17:46 Makina , Vlorë

Shitet Renault Clio 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 22:05 Makina , Vlorë

Renault Clio

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 11:45 Makina , Vlorë

Clio 1.5 dci

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Tet 13:33 Makina , Vlorë

Renault Clio 1.2 benzine

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 14:23 Makina , Vlorë

Reno Clio 2012

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Tet 14:22 Makina , Vlorë

Reno Clio 2012

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Tet 22:28 Makina , Vlorë

Shitet Renault Clio 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 13:57 Makina , Vlorë

Shitet Renault Clio

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 10:32 Makina , Vlorë

Shes renault clio

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Sht 10:22 Makina , Vlorë

Shitet renault clio

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Gush 19:32 Makina , Vlorë

reno clio

1 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 13:44 Makina , Vlorë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 17:39 Makina , Vlorë

SHITUR Reno Clio 1.2

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 19:09 Makina , Vlorë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 07:51 Makina , Vlorë

Renault Clio 1.2 Benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 13:19 Makina , Vlorë

Reno Clio 1.2 Benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 14:30 Makina , Vlorë

Shitet Reno Clio 1.2 Benzin

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 14:28 Makina , Vlorë

Shitet Reno Clio 1.2 Benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 10:54 Makina , Vlorë

Shitet Reno Clio 1.2 Benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 10:54 Makina , Vlorë

Shitet Reno Clio 1.2 Benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 10:54 Makina , Vlorë

Shitet Reno Clio 1.2 Benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 10:54 Makina , Vlorë

Shitet Reno Clio 1.2 Benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 10:54 Makina , Vlorë

Shitet Reno Clio 1.2 Benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 09:26 Makina , Vlorë

Shitet Reno Clio 1.2 Benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:14 Makina , Vlorë

Okazion ~ Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 14:27 Makina , Vlorë

1,5 dci 2005

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 16:47 Makina , Vlorë

OKAZION Reult Clio 1.5Tdi 2008.

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 13:48 Makina , Vlorë

OKAZION Reult Clio 1.5Tdi 2008.

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 15:31 Makina , Vlorë

Reno Clio 1000 euro

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 12:55 Makina , Vlorë

Reno Clio 2012

2 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Dhj 10:01 Makina , Vlorë

reno clio 1.5 naft okazio

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 13:08 Makina , Vlorë

Benzin/gas 2007 shitet nderrohet

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 19:41 Makina , Vlorë

Renault clio 2004 1.2 benzine

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 17:06 Makina , Vlorë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Tet 17:52 Makina , Vlorë

Renault Clio 3

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 08:25 Makina , Vlorë

Reno

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Qer 21:21 Makina , Vlorë

Shitet .reno clio viti 2003 1.2 benzin 16v .

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 19:38 Makina , Vlorë

Renault clio 1.5 nate

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Renault Clio | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione