Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault Clio ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej oferta per Renault Clio ne Shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Clio nga modelet e ndryshme si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Blini dhe shisni Renault Clio ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shperndaj njoftime ne mesin e mijera vizitoreve ditor ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.Sot 18:48 Makina , Kukës

renault clio 1.5 dci

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 Makina , Lushnjë

Shes Reno Clio 1.2 Benzine, gjendja Super

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 Makina , Kukës

Renault Clio 1.9D OKAZION !!!

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:16 Makina , Tiranë

CLIO 3 NAFTE 1.5 DCI MIRE OKAZION AUTOMATIK

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:31 Dyqani Makina , Fier

Renault Clio viti 2012 1.5 dci 90cv

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:30 Dyqani Makina , Fier

Renault Clio viti 2013 1.5 dci 90cv

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:46 Makina , Tiranë

Reno-OKAZION

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:35 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2 Benzin OKAZION !!!

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:31 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2 Benzin

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 19:40 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT CLIO, VITI 10/2008, MANUALE, MOTORR 1.1 BENZINE+GAZ

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 13:09 Makina , Tiranë

renault clio 1.5 naft 2016

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 23:08 Makina , Tiranë

Okazion 1000€

1 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 09:34 Makina , Fier

Reno Clio

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 09:27 Makina , Tiranë

Okazion Renault clio

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 15:37 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT CLIO, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.1 BENZINE

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Mar 09:53 Makina , Berat

Reno clio

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 12:54 Makina , Tiranë

Renault clio

990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 11:32 Makina , Tiranë

E shitur

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 21:24 Makina , Tiranë

Shitet renault clio Automat benzin gaz

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 10:55 Makina , Tiranë

Shitet renault clio

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:51 Makina , Fier

Clio

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 20:40 Dyqani Makina , Shkodër

Shitet okazion per 3 dite Renault clio 1.5 nafte

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 15:38 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.5 nafte 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 01:39 Makina , Tiranë

Clio Benzine-Gaz

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 00:58 Makina , Durrës

Shitet renaul clio800 euro

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 11:43 Makina , Durrës

Reno klio

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 07:55 Makina , Tiranë

Okazion!!! Letra per nje vit 2400 Euro

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 17:00 Makina , Tiranë

Shitet Renault Clio 1.2 Benzine

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 15:09 Makina , Lushnjë

Renault Clio

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 13:27 Makina , Durrës

Reno clio

3 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 13:18 Makina , Tiranë

Ndërrohet me w124

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 19:23 Makina , Sarandë

Shitet reno clio 1.6 bezin gaz 16v

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 20:56 Makina , Kukës

shitet ndrrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 16:09 Makina , Tiranë

Benzine-gaz 1.2

3 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 19:30 Makina , Shkodër

Clio per pjese

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Shk 14:53 Makina , Elbasan

Renault Clio 2006.

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 13:30 Makina , Tiranë

Clio bezine-gaz

3 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 09:02 Makina , Tiranë

Clio benzine/gaz

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 18:43 Makina , Elbasan

SHITET OKAZION !!!!!

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 20:30 Makina , Tiranë

Renault clio

130 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 18:35 Makina , Durrës

Shitet reno Clio 2000 motor 1.2 benzin

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 21:20 Makina , Tiranë

Gaz+Benzin

1 800 EUR

16 Shk 21:20 Makina , Durrës

Shitet renault clio

900 EUR Çmimi me zbritje

13 Shk 20:32 Makina , Vlorë

SHITEN OSE NDERROHEN 0675887293

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 10:29 Makina , Tiranë

Okazion Renault clio Me dokumenta 1100€

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 01:03 Makina , Tiranë

Shitet 1.2 benzi me targa italiane 2400 euro

2 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Shk 21:53 Makina , Vlorë

Renault clio okazionnnn!!

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 19:36 Makina , Elbasan

Centralinë për Clio 1.4 16v benzin

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 18:30 Makina , Tiranë

Clio

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 18:58 Makina , Tiranë

SHITUR

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Jeni duke kerkuar per Renault Clio ne Shitje? Kerko njoftime per Renault ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju ne mesin e mijera njoftimeve.


Blej Renault Clio ne Shitje ne MerrJep.al


Mijera njoftime per Renault Clio ne shitje me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Clio te modeleve te ndryshme ne shitje si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express, dhe shume te tjere me ofertat ,e te mira. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Shit Renault Clio ne MerrJep.al


Keni Renault Clio qe dehshironi te shisni? Krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht ne Gjithe Shqiperine. Shperndaj njoftime ne MerrJep.al dhe gje bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione