Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Renault Të gjitha në Berat

Alpine V6 , 1
Avantime , 1
Capture , 1
Clio , 110
Coupe , 1
Espace , 10
Kangoo , 30
Koleos , 1
Laguna , 14
Mascott , 1
Master , 2
Megane , 75
Scenic , 44
Twingo , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Renault | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Mar 09:53 Makina , Berat

Reno clio

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 11:27 Makina , Berat

Pikap

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 02:24 Makina , Berat

Shitet Megane

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 14:05 Makina , Berat

Renault Megane

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 15:50 Makina , Berat

Renault Megana

1 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Shk 13:24 Makina , Berat

Shitet OKAZION RENAULT SCENIC 1.6 NAFTE 2013

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 20:55 Makina , Berat

Renault laguna 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 22:46 Makina , Berat

Renault Scenic 1.9 naft okazion.

170 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 09:09 Makina , Berat

Shitet Renault Kangoo

3 000 EUR

30 Dhj 15:23 Makina , Berat

Renault clio 3

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 10:59 Makina , Berat

‼️RENAULT LAGUNA 2005 1.9 NAFTE‼️

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 15:20 Makina , Berat

‼️RENAULT LAGUNA 2005 1.9 NAFTE‼️

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:22 Makina , Berat

Renault

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 14:12 Makina , Berat

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 17:50 Makina , Berat

Renaukt

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 17:47 Makina , Berat

Renault

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 14:54 Makina , Berat

Shitet reno clio

1 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 10:39 Makina , Berat

Shitet Renault Master

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Sht 12:00 Makina , Berat

Shitet ose nderrohet

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 11:43 Makina , Berat

Renault

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 14:56 Makina , Berat

Gjendje te mir

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 19:42 Makina , Berat

Reno kangoo okazjon

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Korr 01:03 Makina , Berat

������Super okazion Renault ������

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 17:49 Makina , Berat

Renualut megane-scenic

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 12:31 Makina , Berat

shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Korr 12:31 Makina , Berat

shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Maj 06:39 Makina , Berat

Renault Megane

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:15 Makina , Berat

Reno Kango

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 21:15 Makina , Berat

Reno Kango

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 21:15 Makina , Berat

Reno Kango

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 09:43 Makina , Berat

Renault Clio

7 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Pri 10:52 Makina , Berat

renault kangoo 2011

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:15 Makina , Berat

Renault benzin gas

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Mar 21:29 Makina , Berat

��Shitet Renault Kangoo��

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 14:15 Makina , Berat

Shitet Renault Kangoo

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 09:05 Makina , Berat

Reno clio 1.4

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 14:45 Makina , Berat

Renault Megane 1.6 gaz-benzine

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 12:10 Makina , Berat

Shitet Renault Clio 1.2 benzine/gaz

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:47 Makina , Berat

Automat

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 22:41 Makina , Berat

Automat

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 22:38 Makina , Berat

0692256555

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 22:34 Makina , Berat

Automat

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 23:06 Makina , Berat

Automat

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 20:24 Makina , Berat

Renault clio

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 05:49 Makina , Berat

Automat 0692256555

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 05:48 Makina , Berat

0692256555 Automat

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 14:52 Makina , Berat

Renault Scenic - 2005 (Shitet)

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 08:52 Makina , Berat

shitet per pjes

750 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 17:05 Makina , Berat

shitet kamionçin reno master

5 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Renault | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione