Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

zafira 2008 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Opel , 89
Ford , 35
BMW , 28
Audi , 28
Toyota , 10
Smart , 5
Nissan , 4
Seat , 4
Fiat , 4
Citroën , 4
Volvo , 4
MINI , 3
Peugeot , 3
Hyundai , 2
Subaru , 2
Chrysler , 1
BAIC , 1
Škoda , 1
Jaguar , 1
Honda , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe zafira 2008,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj zafira 2008 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:34
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X3 M-Packet Fabrike

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:55 Makina , Fier

B 180 NAFT 2008 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

3 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 Makina , Fier

BMW 330 NAFT 2006 (LOOK M-POWER 2010)

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 Makina , Fier

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 FULL OPSION

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 Makina , Fier

C 300 BENZIN 2009 SUPER GJENDJE

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:43 Makina , Fier

OPEL 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMATIK 2005 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

2 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2017 FULL OPSION AMG LOOK

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:43 Makina , Tiranë

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:43 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 BLUETEC FULL OPSION

20 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 3.6 NAFT 2008 FULL OPSION

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 Makina , Tiranë

Shitet golf 6 benzin gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:27 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C300 Cabriolet 9G-Tronic

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 23:24 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 4.4SDV8 VOGUE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

Shitet o ndrrohet Nissan Murano 3.5 Benzine/ Gaz viti 2008

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 Makina , Fier

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 Makina , Durrës

MITSUBISHI HOVER 2.4 BENZINE+GAZ 4x4 VITI 2010

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350 Bluetec 2016 Diesel

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Caddy

6 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Makina , Gramsh

Lancia Musa,gjendje perfekte✅️

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:18 Makina , Gramsh

VOLVO XC-90,NE SUPER GJENDJE✅️

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:18 Makina , Gramsh

SHITET ose NDËRROHET ME MAKINE ME TE VOGEL

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E320CDI AUTOMAT

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:25 Makina , Tiranë

VW Touran 2008 Automat 7G

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:37 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0 BENZINE + GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:12 Makina , Tiranë

Mini Cooper ONE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:52 Makina , Fier

Mercedez-Benz C220 Viti 2008 Avangarde W204

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:57 Makina , Tiranë

VW Touran 2011 6+1 vende 2.0 nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:46 Makina , Fier

A 160 BENZIN AUTOMATIK 2002 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

1 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:01 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350 AMG Line 2013

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:03 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 BLUEMOTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:45 Makina , Fier

Ford Mondeo Titanium Full ✅️✅️

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:34
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X3 M-Packet Fabrike

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:34 Makina , Tiranë

Bmw 2010 750i Mundsi ndrrimi

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:33 Makina , Tiranë

Hyundai tucson2.0 benzin/gaz mundsi ndrrimi

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:29 Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 5 PLUS - 1.9 NAFTE - AUTOMAT - 2007

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:29 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS - 2008 - 1.0 BENZINE - 3500 EURO

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:29 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FIESTA - 2015 - 1.4 BENZIN GAZ FABRIKE - SUPER GJENDJE

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:29 Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER COUNTRYMAN - 1.6 NAFTE - 2011 - 4X4

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:29 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X3 M-PACKET - 2008 - NAFTE 2.0 4X4

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:29 Dyqani Makina , Tiranë

BENZ B 200 CDI - AUTOMAT - 2012 - FULL OPTION

11 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:29 Dyqani Makina , Tiranë

VW POLO - 1.4 NAFTE - 2007 - MANUAL - ME DOGANE

3 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:27 Dyqani Makina , Tiranë

MINI COUNTRYMAN - AUTOMAT - 121.000 KM !!!

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:16 Makina , Elbasan

Shitet Hidroxhundo per C klas 220 250 cdi Automat

350 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 11:46 Makina , Tiranë

❗️Okazion❗️Audi a6 2013 Look Rs Nafte 13.999€ I pa disk

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:11 Makina , Durrës

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte Auris Viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:45 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220CDI Avangarde PA DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:41 Dyqani Makina , Durrës

FORD S MAX NAFTE 1.8 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:41 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E220

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:40 Dyqani Makina , Durrës

SHITET OPEL MERIVA 1.7 NAFTE MANUAL SAPO TARGUAR

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj zafira 2008 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione