Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

yzberisht - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 3
Ford , 2
Mazda , 2
Renault , 2
Alpina , 1
BMW , 1
Fiat , 1
Honda , 1
Hyundai , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe yzberisht,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj yzberisht Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:09 Makina , Tiranë

Shitet Mazda 3

4 300 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 20:54 Makina , Tiranë

Mazda 3 Benzine Gaz

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 12:13 Makina , Tiranë

Shitet makine. Shitet Ford focus

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 21:10 Makina , Tiranë

Fiat Stilo 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 12:53 Makina , Tiranë

Okazion hundai Tucson 2014 automatike

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 22:45 Makina , Tiranë

Tapiceri makinash 4Six

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 17:56 Makina , Tiranë

Veture honda covic

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 13:37 Makina , Tiranë

Shiten 6 rafte per fruta perime 470

469 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Jan 19:23 Makina , Tiranë

Shiten 6rafte per fruta perime super gjendje

480 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 12:53 Makina , Tiranë

Shiten 6rafte per fruta perime super gjendje

500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 18:49 Makina , Tiranë

a clas shitet okazion

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 21:03 Makina , Tiranë

Kerkoj lavazhier

150 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Gush 18:18 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz ML 350 NAFTE

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 19:26 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz ML 350 NAFTE

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 11:56 Makina , Tiranë

Veshje xhamash Super cmime

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 23:35 Makina , Tiranë

Veshje xhamash

60 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 15:29 Makina , Tiranë

Makina me qera , Rr. Kavajes, duke nisur nga 15€/ dita.

15 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Sht 16:04 Makina , Tiranë

Çmimi i Diskutueshem

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 16:38 Makina , Tiranë

Shitet E class 2002 220

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 13:13 Makina , Tiranë

Shitet Renault Clio automatike

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Qer 23:53 Makina , Tiranë

Tapiceri_makinash4Six

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Pri 19:10 Makina , Tiranë

Ne yzberisht

2 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 16:14 Makina , Tiranë

shitete komplet

600 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 11:13 Makina , Tiranë

Golf okazion gaz/benzin

270 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 09:21 Makina , Tiranë

Renault Clio -01

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Nën 22:23 Makina , Tiranë

Ford Focus dizel -00

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj yzberisht | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione