wv pasat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 1
Chrysler , 1
GMC , 1
Mazda , 1
Opel , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe wv pasat,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj wv pasat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:46 ,

Wv PASAT BENZIN GAZ 1300 EURO

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:58 ,

mercedes benz c220 esprit super gjendje!

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:58 ,

OKAZION.��������.....Super makina..... nxitoni��

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:58 ,

✅Volkswagen Golf 5 ✅Viti 2008 ✅1.4 benzine 122 CV 16 valvula

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:47 ,

Wv Golf 6 Motorr 2.0 Naft Look GTI 2012 Manual Full opsjon

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 13:05 ,

Passat Okaziooon

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 19:20 ,

WV Pasat viti 2009 Automat 2.0 nafte

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 19:59 ,

Shitet Chrysler OKAZION !!

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 01:58 ,

AUDI A4 1.9

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 09:20 ,

SHITET OKAZION E CLASS FULL!!!

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 13:58 ,

Pasat 1.8 Turbo

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Nën 19:37 ,

Passat

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 15:37 ,

Wv pasat 2.0 automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 17:05 ,

U SHITE Automat

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Sht 17:04 ,

U SHITE VW Passat 2.8 4MOTION

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 16:22 ,

WV PASSAT viti 2012 - 100 000 km 11 000 euro

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Korr 12:14 ,

WV PASAT

3 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 01:38 ,

Wv pasat

1 900 EUR

01 Korr 20:19 ,

wv pasat 200

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 10:19 ,

Okazion Wv pasat viti 99 shitet nderrohet

22 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 22:25 ,

Shitet Wv Automat

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 22:18 ,

Shitet Wv Automat

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 13:19 ,

Ww passat

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 22:15 ,

Wv pasat 2.0 nafte manual

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Gush 11:19 ,

VW Passat -04

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Korr 20:25 ,

WV PASAT 1.9 TDI PERFEKT

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 11:14 ,

pasat1.9 naft

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 17:26 ,

Shes Nderroj VW PASSAT SEL BLUMOTION

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 09:27 ,

Pasat 1.9 automat

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 11:15 ,

VW Passat

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Dhj 11:29 ,

Shitet passat e 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gush 14:49 ,

Veture

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 11:25 ,

Wv pasat 2006 manual

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 20:02 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 14:07 ,

Wv pasat 1.9 tdi

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 12:59 ,

S‭hitet xhip American GMC Canyon (kamjonet)

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 17:30 ,

Okazion..!!!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 16:23 ,

Pasat 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 21:42 ,

OKAZION per pak dite

1 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 21:57 ,

SHITET Wv.PASAT 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Jan 14:14 ,

VW Passat dizel

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 12:47 ,

Super okazion

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 22:55 ,

U shit WV PASA Falemderit MerrJep

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 22:46 ,

Pasat vw c180 benZzin / gaZz

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 07:21 ,

shitet wv pasat.1.9 per arsye mos perdorimi

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj wv pasat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Wv pasat wv pasat

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione