wolzvagen | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Nissan , 2
Toyota , 2
Aixam , 1
Audi , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe wolzvagen ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj wolzvagen Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:07 ,

Shiten te gjitha pjeset.

1 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:50 ,

Wolzvagen Polo 1.4 Naft

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:34 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:34 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:58 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:58 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 11:56 ,

Nissan 4x4 Dopio kabin Shitet Nderohet

111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 11:00 ,

��⚫SHITET WOLZVAGEN LUPO⚫��

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 11:03 ,

Wolzvagen fugon

2 999 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 16:43 ,

Shitet cady okazion

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 11:02 ,

Wolzvagen w

11 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 10:53 ,

Wolzvagen multivon

11 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 17:48 ,

Wolzvagen fugon

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 20:04 ,

SHITET CADY OKAZION

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 18:49 ,

Wolzvagen Golf

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 09:23 ,

Wolzvagen Golf Automat

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Pri 20:24 ,

Wolzvagen Caddy 1.9 tdi 2007 i sapo ardhur nga gjermania nk

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 16:38 ,

Wolzvagen fugon

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 10:41 ,

Wolzvagen fugon

4 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 22:07 ,

Shitet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 11:09 ,

Shitet wolzvagen polo portobagazh nderrohet me benz 190

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 10:59 ,

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 10:35 ,

SHITET CADY

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 17:41 ,

Wolzvagen fugon

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 09:01 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Jan 10:04 ,

Akazion

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 08:28 ,

Wolzvagen fugon

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 21:10 ,

Wolzvagen sharan

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 13:18 ,

Vw wolzvagen pasat

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 02:26 ,

shitet Wolzvagen Polo 1.2 nafte

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 02:26 ,

shitet Wolzvagen Polo 1.2 nafte

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 06:35 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Dhj 21:32 ,

shitet wolzvagen jeta viti 88

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 14:06 ,

VW Polo

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 12:45 ,

makin wolzvagen fox 1000 benzine

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 07:58 ,

V wolzvagen pasat

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 20:10 ,

Nderrohet ford focus +motorr

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Tet 17:29 ,

Shitet fugon Wolzvagen Transport 2.0 benzin

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Gush 21:00 ,

wolzvagen golf

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 22:40 ,

Wolzvagen pasat viti 2005 Automat

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 20:51 ,

Polo

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 19:54 ,

Shes wolzvagen Sharan

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 13:47 ,

Golf 6

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 20:21 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 16:11 ,

OKAZION SHitet VW PASAT 1.9 Diezel super makine +

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 23:27 ,

Golf 6

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 17:41 ,

OKAZION

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 20:29 ,

Shitet

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 15:29 ,

wolzvagen passat

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 15:48 ,

wolzvagen

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj wolzvagen | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione