Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

w211 2.2 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe w211 2.2,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj w211 2.2 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:31 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:30 Makina , Fier

Mercedes Benz CLS250 Bluetec 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:46 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class 220 BlueEFFICIENCY

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 Makina , Elbasan

❗️OKAZION E CLASS❗️

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:43 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 AMG 2012

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:43 Makina , Korçë

Mercedes-Benz s-class 2008 okazion

7 920 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:43 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG ⛽️ Gas& Benzine

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:43 Makina , Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:40 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

26 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:40 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:41 Makina , Vlorë

Mercedes Benz Gl 320 Blutec

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:36 Makina , Tiranë

Honda CR-V Executive

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:24 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic Automat ✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:21 Makina , Tiranë

C220 I VECANTE

23 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 17:04 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A200d 2016 AMG Line

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Mar 00:47 Makina , Shkodër

Mercedes Benz w124 Super Gjendje

5 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 20:06 Makina , Tiranë

❌Range Rover Evoque SD4 2.2 Dynamic FULL ❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 17:20 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic FULL ✅

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 20:59 Makina , Fier

Shitet e class 220

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 14:07 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz G63 BRABUS

110 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 12:21 Makina , Lezhë

w211. 2.2 nafte automat

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 11:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220 cdi Okazion w212

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 17:36 Makina , Fier

Shitet w210 3.2

2 999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 17:17 Makina , Fier

Shitet W210 3.2

2 999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 12:32 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Shk 00:40 Makina , Korçë

Volvo xc60 awd 97 mij km

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Jan 09:46 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

36 000 LEK

23 Nën 13:37 Makina , Tiranë

Shitet E class w211 EVO nafte 2.2 viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 15:16 Makina , Tiranë

E class evo 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Qer 20:55 Makina , Fier

W211 Evo 2.2

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 10:29 Makina , Tiranë

Mercedes Benz W211 Evo ne shitje

111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 09:25 Makina , Vlorë

Mercedes Benz 220

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 14:27 Makina , Tiranë

Mercedes Benz e class w211 2.2

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 07:47 Makina , Vlorë

Shitet Mercedes Benz 2.2

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 13:24 Makina , Tiranë

Mercedes Benz e class 2.2

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 14:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz e class w211 2.2

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 17:41 Makina , Vlorë

NDROHET✅✅

99 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 17:18 Makina , Vlorë

E-class EVO 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 00:55 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 12:43 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet

4 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 01:34 Makina , Korçë

Mercedes Benz E-clas w211

8 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 01:33 Makina , Tiranë

Shitet Evo 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 20:22 Makina , Durrës

Mercedez benz e clas 2003 automat

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 16:24 Makina , Tiranë

Benz E Class W211

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 20:51 Makina , Tiranë

Benz E Class 220, W211

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 16:04 Makina , Vlorë

Shitet E Class w211

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:45 Makina , Shkodër

OKAZION OKAZION SHITET E KLASE 2.2 CDI AUTOMAT NGJYR GOLDE

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 18:09 Makina , Kukës

W211

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj w211 2.2 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione