Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vw golf 4 1998 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vw golf 4 1998,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj vw golf 4 1998 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Mar 21:29 Makina , Tiranë

Golf 4

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 17:07 Makina , Shkodër

Vw golf 4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 11:55 Makina , Fier

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 21:01 Makina , Fier

Shes makine

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 12:26 Makina , Kukës

VW GOLF 4 OKAZION SUPER

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 09:49 Makina , Tiranë

VW Golf 4

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 18:39 Makina , Tiranë

Okazion shitet golf4 1300€

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 15:54 Makina , Tiranë

VW Golf 4

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 18:50 Makina , Tiranë

VW Golf 4 TDI

2 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 16:26 Makina , Tiranë

VW Golf 4 benzin+gaz

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 19:19 Makina , Tiranë

VW Golf 4

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 14:23 Makina , Kukës

Vw Golf 4 SR 1.6 Benzin/Gas OKAZION

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 19:23 Makina , Durrës

VW Golf 4

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Korr 18:27 Makina , Tiranë

VW Golf 4 TDI

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 22:00 Makina , Tiranë

VW Golf 4 benzin

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 16:24 Makina , Elbasan

Okazion shiten 2 makina

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 12:05 Makina , Lushnjë

VW Golf 4 benzin+gaz

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 12:05 Makina , Lushnjë

VW Golf 4 benzin+gaz

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 18:13 Makina , Kukës

GOLF 4 1.4 B — I SAPO ARDHUN NGA CH ����

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 18:28 Makina , Lezhë

VW Golf 4 benzin

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 16:52 Makina , Tiranë

VW Golf 4 nafte super ekonomik

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 17:09 Makina , Tiranë

VW Golf 4 dizel

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 13:25 Makina , Pogradec

VW Golf 3 sportt

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 14:57 Makina , Tiranë

VW Golf 4

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 17:19 Makina , Dibër

VW Golf 4 benzin+gaz

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 09:28 Makina , Tiranë

VW Golf 4 TDI motorri super gjendje

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 12:11 Makina , Tiranë

Shitet vw golf 4

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 08:14 Makina , Dibër

VW Golf 4 1.6

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 12:57 Makina , Tiranë

Shes Volkwagen Golf 4, kambio automatike, benzine

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 13:08 Makina , Tiranë

VW Golf 4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 11:22 Makina , Durrës

VW Golf 5 Automat Tiptronic 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 12:20 Makina , Tiranë

Okazion VW Golf 4

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 23:19 Makina , Krujë

VW Golf 4 Tdi me dy te kuqe

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 20:04 Makina , Tiranë

VW Golf 4 vit 1998 benzin

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 12:42 Makina , Lushnjë

U shit FLM MERRJEP>AL

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 16:52 Makina , Berat

VW Golf benzin+gaz

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 10:11 Makina , Tiranë

VW Golf 4 Benzine + Gaz

2 600 EUR

19 Shk 08:29 Makina , Korçë

Vw golf 4 1.9td(i)-98

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 17:51 Makina , Tiranë

VW Golf 4 dizel

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 13:08 Makina , Tiranë

Shitet vw golf iv

2 500 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:57 Makina , Tiranë

VW Golf 4

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 15:12 Makina , Tiranë

VW GOLF 4 AUTOMAT -98

300 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 11:28 Makina , Tiranë

VW GOLF 4 -98

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 09:27 Makina , Tiranë

VW Golf 4 dizel -99

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 19:20 Makina , Tiranë

VW Golf 4 Benzin + Gaz , 1998-1999

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 12:26 Makina , Tiranë

VW Golf 4 benzin -99

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Maj 16:25 Makina , Kukës

VW Golf 4 TDI -98

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vw golf 4 1998 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione