Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

viti 2015 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 193
BMW , 140
Ford , 73
Land Rover , 44
Fiat , 35
Opel , 32
Nissan , 30
Renault , 25
Citroën , 22
Toyota , 20
Peugeot , 17
Hyundai , 15
Jeep , 14
Smart , 12
Škoda , 11
Volvo , 11
Mazda , 9
Porsche , 9
Seat , 8
MINI , 5
Jaguar , 5
Kia , 3
Maserati , 3
Honda , 3
Chevrolet , 3
Lincoln , 2
Lancia , 2
Chrysler , 1
Dacia , 1
Acura , 1
Rover , 1
Dodge , 1
Daewoo , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe viti 2015,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj viti 2015 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:04
Linku:
,

GLA

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:10
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES BENZ ML 350 (AMG LOOK), NAFTE,SHUME PASTER

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:48 Dyqani ,

GLA 220 CDI-2015-Look Brabus-Panoramike!!

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 ,

Audi A6

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:45 ,

Chevrolet Cruze Automat

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:35 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:28 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:28 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:16 ,

Shitet BMW 730 XDrive, Viti 2015, Full Option, 30,000 Euro

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:12 Dyqani ,

MB c 200 blueficeny sw

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:01 ,

Audi A6 viti 2015 full option,automat,2.0 TDI, navi, 16500 €

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:43 ,

ML-350 Bluetec FULL OPSION

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:34 Dyqani ,

Range Rover Sport

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:34 ,

BMW X5 2015 INDIVIDUAL 3.5 NAFT BITURBO SUPER FULL OPSION

29 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:28 ,

��Audi A8 L 2015 Super full ☎️0696183380☎️

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:26 ,

Mercedes Benz C300 4 Matic

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:13 ,

SHİTET ML 350 VITI 2015 OKAZION !!!

23 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Dyqani ,

Audi A8 L Quattro

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:05 ,

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.2 SD4 HSE R-DYNAMIC FULL -15

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:43 ,

NISSAN X TRAIL 2.5 BENZINE GAZ AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

Mercedes benz S500 blueefficiency benzin 2011

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 ,

Ford Focus 1.6 Naft

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 ,

BMW X5 2015 3.5d BlackEdition MSport

34 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:01 ,

C180 Benzin+Gaz 2015 AMG

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:37 ,

Audi A3 Sportback

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 ,

Jetta - 2015- Nafte 2.0- Automatike- 10.500€

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 ,

GLE COUPE 350 2016 4matic FULL OPSION

45 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:19 ,

BMW X5 2014 INDIVIDUAL 3.5 NAFT BITURBO SUPER FULL OPSION

34 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:19 ,

SMART 700c BENZIN 2003 SUPER GJENDJE

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:19 ,

C 240 BENZIN V6 AUTOMATIK 2005 SUPER GJENDJE

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:19 ,

GL 350 4matic 2014 BLUETEC SUPER FULL

27 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 ,

AUDI A3 2.0 BENZIN 2008 S-LINE FULL OPSION

4 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:19 ,

A 180 NAFT 2006 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

2 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:19 ,

PASSAT 2.0 NAFT 2014 FULL OPSION

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 ,

RANGE EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:16 ,

C 180 BENZIN+GAZ 2003 (LOOK 2006)

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 ,

CLS 350 NAFT 2012 FULL OPSION LOOK 2016 ��OKAZION��

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 ,

AUDI A7 3.0 BENZIN 2014 SUPERCHARGER FULL OPSION

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 ,

Volkwagen Golf 7 2.0 TDI 2015 Automat

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:51 ,

VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI 2011

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:49 ,

BMW X5

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:33 Dyqani ,

Mercedes-Benz S350d Full Option 125mij km

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:29 ,

Mercedes benz C220

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:26 ,

Lancia Y

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:20 Dyqani ,

Okazion!Audi A8 3.0TDI AUTOMAT 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 Dyqani ,

FORD FIESTA - 2015 - 1.4 BENZIN GAZ - MANUAL

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 ,

E220 2015

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 ,

Mercedes benz C200 viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:04
Linku:
,

GLA

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj viti 2015 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • viti 2015 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 270 | ML-Class
  • Viti 2015 në kategorinë Makina | VW Volkswagen
  • Viti 2015 në kategorinë Makina | Dacia
  • viti 2015 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 250 | C-Class
  • Viti 2015 në kategorinë Makina | Volvo | XC 90
  • viti 2015 në kategorinë Makina | Renault | Kangoo
  • viti 2015 në kategorinë Makina | Fiat
  • Viti 2015 në kategorinë Automjete
  • viti 2015 në kategorinë Makina | Audi | Q5
  • viti 2015 në kategorinë Makina | Seat | Ibiza

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione