Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vaj per makina | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 3879
VW Volkswagen , 1969
Ford , 1138
Audi , 1054
BMW , 654
Opel , 504
Fiat , 346
Toyota , 330
Renault , 315
Peugeot , 177
Land Rover , 154
Citroën , 138
Nissan , 136
Smart , 118
Seat , 87
Hyundai , 77
Volvo , 72
Alfa Romeo , 70
Lancia , 64
Mitsubishi , 61
Škoda , 46
MINI , 33
Chevrolet , 33
Porsche , 33
Mazda , 28
Suzuki , 28
Jaguar , 28
Jeep , 23
Chrysler , 22
Kia , 17
Honda , 17
Saab , 12
Rover , 11
Acura , 10
Ssangyong , 10
Dodge , 8
Dacia , 6
Cadillac , 5
Daewoo , 5
Subaru , 5
Hummer , 3
Lexus , 3
Buick , 2
MG , 2
Infiniti , 2
Daihatsu , 2
Wartburg , 1
Lincoln , 1
Aixam , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vaj per makina,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vaj per makina Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:25
Linku:
,

OKAZION!! Golf 6 1.6 benzine/gaz 100%

5 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 13:18
Linku:
,

Jeep Wrangler Automat

15 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 20:37 ,

2007 1.2 Gas-Benzine

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:36 ,

audi a4

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:19 ,

�� Mercedes Benz C300 4Matic��

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:16 ,

Mercedes Benz C Class AMG 300 Benzine

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:13 ,

PEUGEOT 307 1.6 Naft

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:10 ,

❌Mercedes benz❌look AMG

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:07 ,

AUDI A6 NAFTE 2.0 SUUUPER....

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:05 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 ,

HYNDAI SANTAFE

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:01 ,

Discovery 4 3.0 SDV6 HSE Full Luxury 2011

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:58 ,

Ford Kuga Titanium 2.0 TDCi, Automat- 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:58 ,

Hyundai Santa Fe, viti 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:49 ,

SHITET GOLF 4 SUPER CMIM 2200€

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:46 ,

✅✅ OKAZION ✅✅ BMW AUTOMAT ✅✅

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:43 ,

FORD MONDEO 1.8 gaz/benzine 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:36 Dyqani ,

❎️ OKAZION ❎️ GLE 3.0 DIEZEL AMG 4 MATIC FULL 2016

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:34 ,

okazion toyota yaris 1.0 benzin viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:34 ,

GOLF 5 1.6 FSI-Benzinë ����

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:34 ,

❌OKAZION❌ Toyota Aygo 1.4 Naft

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:21 ,

DOGDE RAM 15 000 EURO

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:10 ,

Okazion shitet nderrohet super gjendje benzin gaz viti 2010

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:45 ,

Shitet SKODA FABIA 1.6 tdi

7 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:40 ,

Shitet Fiat 500 benzine 1.4 viti 2012 automatic

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:40 ,

Audi q7

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:30 ,

Shitet toyota yaris 1 benzine manual 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:25 ,

OKAZION!! Golf 6 1.6 benzine/gaz 100%

5 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:58 Dyqani ,

Mercedes A 180 automatic okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:54 ,

Okazion!Shitet Nderrohet Corsa D, Gaz/Benzine 2010

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 ,

Grande Punto 1.9multijet Sport

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:54 ,

2014 PASSAT 2.5 BENZIN GAS

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:48 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 Turbointerculer

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:48 ,

Shitet Mercedes C Class portobagazh (Elegance)

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:17 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4CC BENZINE GAZ

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:17 ,

BMW 320 Dizel 1998 !!OKAZION 1.850€!! VETEM DISA DITE

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:12 ,

Shitet Mercedes C Class portobagazh (Elegance)

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 17:12 ,

Volkswagen BEETLE 2.0 TDI AUTOMAT 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 17:11 ,

Mercedes Benz E270 viti 2004

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:06 ,

E 270 NAFT 2003 AUTOMATIK (LOOK EVOO)

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:52 ,

Fiat Panda Cross 4x4����1.3 nafte

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:31 ,

Shitet e 220 avangard 2008 evo

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:05 ,

OKAZIONNN!!! OPEL ASTRA 1.7 NAFT

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:04 ,

OKAZIONNN!!!! BMW 318 NAFT

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:00 ,

C 240 BENZIN V6 AUTOMATIK 2005 SUPER GJENDJE

3 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vaj per makina | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione