Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

tiran | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 63
BMW , 56
Ford , 49
Toyota , 31
Opel , 28
Fiat , 25
Renault , 16
Land Rover , 13
Smart , 12
Citroën , 10
Mitsubishi , 10
Peugeot , 10
Hyundai , 7
Volvo , 6
Porsche , 6
Kia , 5
Škoda , 4
Chevrolet , 4
Nissan , 3
Maserati , 3
Infiniti , 3
Acura , 2
Jaguar , 2
Dodge , 2
Daewoo , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
MINI , 1
Suzuki , 1
Rover , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Daihatsu , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tiran,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj tiran Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 21:38 ,

VOLZVAGEN.PASAT.1.9.TDI.MANUAL VITI.2006.NE GJENDJE TE MIR

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:35 ,

CITROEN.C4-AUTOMAT.1:6.NAFT.VITI.2008. SUPER EKONOMIKE.

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:19 ,

CAYENNE GTS SHITET DHE NDERROHET

35 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04 ,

Mercedes Benz C220 Hibrid

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:30 ,

Benz ml shitet ndrrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:27 ,

Benz R klas shitet ndrrohet

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:12 Dyqani ,

Jaguar f-Pase 2.0 naft

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:12 Dyqani ,

GLE 350 naft ����Super full

79 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:12 Dyqani ,

AUDI Q8 3.0 naft 0 klm 3x line viti 2022����

110 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:11 Dyqani ,

AUDI A8 3.0 naft super full ����

65 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 18:11 Dyqani ,

BMW X5 M packet naft ����

75 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 08:31 ,

ForTwo 2016 Automat DSG Europe 70.000 KM

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Qer 20:16 ,

Okazion

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 10:32 ,

TOYOTA YARIS HYBRID 2013 AUTOMAT

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 05:18 ,

A klas automat 1.5 benzin gaz me letra te paguara

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 07:19 ,

Shitet Golf VI Team 1,6 SR. Benzin - Gas Lpg, 7300 eu

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 08:15 ,

Toyota fuoristrad

6 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 00:21 ,

Porsche Cayenne 3.0 Diesel PANORAMICE

26 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 19:22 ,

Mercedes-Benc

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Qer 15:57 ,

Shitet nderrohet

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 20:40 ,

opel corsa

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 17:56 ,

Benz E 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 16:39 ,

opel corsa

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 19:34 ,

Volvo xc90

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 21:43 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 15:04 ,

Opel zafira 6+1 arsye mosperdorimi

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 23:00 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 18:50 ,

Bmw 320

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 20:06 ,

BMW seria 6 2010 635 D

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 17:40 ,

Shitet Taksia Okazion

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 17:50 ,

makina me qera

15 EUR /

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 23:09 ,

C300 2010 BENZIN

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 13:20 ,

Touran

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 13:12 ,

Bmw

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:25 ,

Shitet makin per arsye mosperdorimi 4500 eur i diskutushem

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 11:16 ,

Mercedes

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 12:56 ,

Mercedes benc

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 12:40 ,

Mercedes benc

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:39 ,

Mercedes

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 14:37 ,

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 22:02 ,

touran okazion 1.9 naft okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 22:43 ,

Touran okazion shitet okazion 1.9 naft

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 11:42 ,

Meriva

1 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 09:53 ,

Mercedes

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 09:40 ,

Mercedes

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 17:20 ,

Tiran

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 19:14 ,

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 11:50 ,

Opel

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 14:18 ,

Toyota

3 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tiran | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • tirane në kategorinë Apartamente
  • Tirane në kategorinë Shtëpi
  • Tirane në kategorinë Shtëpi
  • tiran në kategorinë Makina | Mitsubishi | Pajero
  • Tiran në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | B-Class
  • tiran në kategorinë Makina | Peugeot
  • tirane në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • tirane në kategorinë Vendbanime
  • tirane në kategorinë Shtëpi
  • Tirane në kategorinë Apartamente

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione