Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sprinter automatike - Makina Të gjitha në Shqipëria

Toyota , 8
BMW , 8
Ford , 8
Audi , 6
Nissan , 2
Opel , 2
Fiat , 2
Spyker , 1
Škoda , 1
Jaguar , 1
Volvo , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sprinter automatike,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj sprinter automatike Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:42 Makina , Elbasan

�� Range Rover Sport ��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Makina , Durrës

Toyota Corrolla 1.4 nafte.2006Automatike

5 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:06 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2006.Nderrohet

5 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:06 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.2008.super gjendje

7 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 Makina , Durrës

Caddy Maxi 2010.super gjendje Nderrohet

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 Makina , Tiranë

Shitet Golf Plus Nafte Automatik

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 Makina , Fier

Sprinter 8+1 Benzin Gaz 2012

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:45 Makina , Tiranë

Ford Explorer Versioni 4x4

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:16 Makina , Shkodër

MERCEDES SPRINTER KARROTREC 2.7 CDI

17 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class 220 BlueEFFICIENCY

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:39 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:39 Makina , Fier

Audi A4 Avant

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:39 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 200

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:43 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:25 Makina , Tiranë

VW Touareg 3.0 TDI - Panorama, Gjendje Perfekte!!

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:51 Makina , Durrës

Skoda Octavia Automatik

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:57 Makina , Tiranë

Bmw 530D 3.0 Nafte Seria 5 -05

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:59 Makina , Elbasan

❗️OKAZION E CLASS❗️

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:44 Makina , Tiranë

C220 I VECANTE

23 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:44 Makina , Elbasan

VW POLO AUTOMAT

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:43 Makina , Vlorë

Nderrohet /Mercedes Benz C220 CDI 2005 LOOK

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:17 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A200d 2016 AMG Line

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Mar 15:44 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 tdi Sport Line -06 Automatike

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 00:37 Makina , Durrës

Ml 6.3 AMG

16 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 19:41 Makina , Durrës

Golf 6- 2.0 TDI Automat- Full

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 17:48 Makina , Fier

ML350 Bluetec LOOK AMG LiNE

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 20:57 Makina , Durrës

Smart ForTwo

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 11:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220 cdi Okazion w212

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 17:46 Makina , Durrës

Mercedes Benz S580 Hybrid (Maybach Line)

11 111 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 15:23 Makina , Tiranë

Fiat Bravo 1.9 Disel MJT 2008 Manual shira

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 15:23 Makina , Tiranë

Nderrohet S class 400 Hybrid / Benzin 2012 Automat shira

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 15:20 Makina , Tiranë

S Classe 400 Hybrid/Benzine Lungo 2012 shira nderrim

12 345 677 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 14:32 Makina , Tiranë

Ford focus

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 15:52 Makina , Tiranë

Ford focus

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 17:28 Makina , Tiranë

Okazion Sprinter 519 19+1 V6

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 10:16 Makina , Tiranë

Automat Bmw x1 2.0 Disel Xdrive23 4x4 2010

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 11:29 Makina , Tiranë

Fiat Panda 1.3 Multijet Nafte -15

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Mar 16:00 Makina , Tiranë

�� BMW 430d 250hp Convertible ��

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Mar 12:55 Makina , Durrës

Mercedes Benz E350 CDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 12:51 Makina , Durrës

Mercedes Benz C220 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 12:48 Makina , Durrës

Audi A3 2.0 TDI Automatic

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 12:48 Makina , Durrës

Golf 7 1.6 TDI BLUEMKTION LOUNGE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Mar 12:48 Makina , Durrës

Mercedes Benz E220 CDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 12:45 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 D-4D

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Mar 12:45 Makina , Durrës

VW Golf 6 GTD Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 12:45 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 D-4D

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 12:45 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.6 VVT-i

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Mar 12:45 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 D-4D Automatic

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 12:42 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 D-4D Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sprinter automatike | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione