Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sport - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 5957
VW Volkswagen , 1880
Land Rover , 1825
BMW , 1556
Audi , 1379
Opel , 435
Fiat , 350
Ford , 310
Mitsubishi , 278
Toyota , 192
Peugeot , 153
Porsche , 149
Rover , 134
Seat , 117
Alfa Romeo , 101
Renault , 84
Volvo , 75
Citroën , 73
MINI , 71
Hyundai , 71
Smart , 57
Nissan , 56
Jeep , 54
Honda , 53
Jaguar , 40
Mazda , 28
Chevrolet , 24
Škoda , 23
Suzuki , 20
Saab , 19
Lancia , 18
Chrysler , 9
Kia , 9
Maserati , 7
Cadillac , 7
Subaru , 7
Acura , 6
Daihatsu , 6
Lexus , 6
Ssangyong , 5
Ferrari , 5
Lincoln , 4
Dodge , 4
MG , 3
Hummer , 2
Pontiac , 2
Infiniti , 2
TVR , 1
Dacia , 1
Buick , 1
NSU , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
Corvette , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Tata , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sport,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj sport Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:52
Linku:
Makina , Elbasan

BMW X5 2015

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:45
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE Coupe 350 BlueTec (Nafte, pa taks lluksi)

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:44
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5 35d Xdrive (F15)

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 22:37
Linku:
Makina , Tiranë

X5 35i Benzin/Gaz

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet X5 M.3.5d xdrive

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 01:37 Makina , Elbasan

VW VolksWagen Touran e Sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 Makina , Tiranë

BMW X6 M PERFORMANCE 3.5 bi DIESEL

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 250 Nafte Full option

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:12 Makina , Fier

Mercedes Benz EVO 220Cdi Avantgarde

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:12 Makina , Fier

����Mercedes EVO 280 Benzine 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

Range Rover sport 2010 3.0 naft

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

Shitet BMW 528 f10 OKAZION

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

!!!OKAZION FORD FOCUS 2009 2.0 BENZIN/GAZ!!!

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q8 S Line

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

Mercedes benz E class

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:11 Makina , Tiranë

GOLF 6 1.4 tsi 2010

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:08 Makina , Tiranë

Sport-Edition C-200 Kompressor Benzine GAZ DE����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 ����

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:59 Makina , Durrës

Mercedes Cls 350Cdi Blueefficiency

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:53 Makina , Fier

���� Mercedes E350 CDI 4 Matic 2010

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:49 Makina , Fier

Mercedes Evo E320 Full Option ☎️0696689881☎️

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 Makina , Fier

Mercedes E320 Evo Avantgarde����☎️0696689881☎️

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Fier

Mercedes C class 200 Naft Sport Edition ☎️0696689881☎️

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Fier

Mercedes C class 200 Naft ☎️0696689881☎️

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche CAYENNE 3.6 Benzine

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:45 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE Coupe 350 BlueTec (Nafte, pa taks lluksi)

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:45
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X3 28d xDrive M package origjinal fabrike

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:45
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 quattro (4X4) benzine

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:44
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E-Class (W212)

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:44
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 3 Series 320i xDrive (F30)

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:44 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 Sline quattro 2.0 TFSI Benzin

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:44
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5 35d Xdrive (F15)

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:41 Makina , Shkodër

X5 2009 xdrive benzine gaz

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:41
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 S Line 2.0TDI

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:41 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:29
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X5 2017 - SUPER FULL M Package

28 995 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:29 Makina , Lushnjë

E CLASS 280 CDI AUTOMAT 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:26 Makina , Fier

Passat CC Full Opsion... 2.0 Nafte, Kambio Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 Dyqani Makina , Tiranë

MB-E Classe 200cc Automat AMG

25 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:19 Dyqani Makina , Tiranë

VW Golf 7 1.6 nafte AUTOMAT

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 Dyqani Makina , Tiranë

Renge rover sport 4.4 sdV8

37 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:17 Makina , Fier

MERCEDES-BENZ E-220 CDI

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:08 Makina , Vlorë

❌Range Rover Vogue 4.4❌

39 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:08 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5 Naft X-drive

30 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:05 Makina , Durrës

❌ A KLAS 180 CDI - 2014 - AUTOMATIKE - 155.000 KM ❌

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:05 Makina , Durrës

❌ B 180 CDI - 2012 - AUTOMATIKE - PANORAMA - FULL OPTION ❌

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:02 Makina , Tiranë

Audi A7 3x-s line TDI QUATTRO

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:59 Makina , Tiranë

VETEM GAZ KIA K-5 2016 MOTORR 2.0 LPG NGA FABRIKA

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:53 Makina , Tiranë

VW Golf 7 2013 2.0 diezel automat full

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:53 Makina , Tiranë

��BMW 750I M performance 2016��

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:47 Makina , Fier

Range Sport 2.7 Naft Look 2012

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:47 Makina , Fier

Range rover sport 2.7 luk 2012

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:41 Makina , Korçë

Toyota Aygo sport viti 2007

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:41 Makina , Tiranë

Vw Golf 5 GTI 1.4 Benzin 170cv

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sport | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione