Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sendilje | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 6214
VW Volkswagen , 1970
Audi , 1437
BMW , 934
Ford , 327
Toyota , 243
Volvo , 178
Land Rover , 177
Opel , 174
Porsche , 96
Hyundai , 90
Jeep , 79
Fiat , 78
Peugeot , 76
Renault , 69
Nissan , 67
Smart , 61
Jaguar , 53
Alfa Romeo , 41
MINI , 38
Seat , 38
Citroën , 37
Mitsubishi , 36
Kia , 29
Škoda , 29
Chrysler , 25
Lancia , 25
Mazda , 20
Chevrolet , 19
Suzuki , 18
Rover , 10
Honda , 10
Hummer , 7
Subaru , 7
Ssangyong , 6
Daewoo , 5
Infiniti , 4
Lexus , 4
Cadillac , 3
Saab , 3
Bentley , 3
Acura , 2
Lincoln , 2
GMC , 2
Maserati , 1
MG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sendilje,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj sendilje Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Tet 11:26
Linku:
Makina , Tiranë

PASSAT CC 2.0 TSI R LINE

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:46
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2014 Passat 2.0 TDI BlueMotion

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Tet 14:31
Linku:
Makina , Tiranë

Land Rover Discovery 2 TD5

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 11:10
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C 200 T CDI

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:43
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 23:16 Makina , Tiranë

W204

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:11 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 4.8 BENZINE CANADA

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:55 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C250 4matic 2012 benzine/gaz

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

VOLVO XC 60 T6 Awd 4x4 FULLL EXTRA DUPER GJENDJE

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:49 Makina , Pogradec

VOLVO XC 60 3.0 T6 AWD 4x4 AUTOMAT FULL PANORAMIC

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:47 Makina , Tiranë

.Mercedes-Benz CLS 350 .Bluefficency

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:40 Makina , Durrës

A7 sline quattro full nga gjermania����

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:37 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A150 Avangard

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:35 Makina , Durrës

Audi A7 Supercharged

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:34 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz W203

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:31 Makina , Tiranë

PASSAT 1.9 TDI - 02

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 Makina , Elbasan

AUDI A6 3.0 SUPER GJENDJE

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 Makina , Lushnjë

C220 Avantgarde Automat ardhur nga Gjermania ����

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:12 Makina , Tiranë

Shitet A class Automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:00 Makina , Kavajë

Mercedes-Benz S-Class W221

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 Makina , Tiranë

Shitet Passat Cc 2012 Model ����

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:48 Makina , Tiranë

Gle350 54 Mij KM

64 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:48 Makina , Tiranë

Porsche 3.0 Diezel

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:48 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN 2018 TIGUAN 52000 KILOMETER OKAZIONNNNNNNNNN

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:45 Makina , Tiranë

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:45 Makina , Kukës

AUDI A8 3.0

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:43 Makina , Tiranë

Golf 6

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:43 Dyqani Makina , Durrës

E 350

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:43 Dyqani Makina , Durrës

Glk 250

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:43 Dyqani Makina , Durrës

Benzin Gaz

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:30 Makina , Tiranë

Audi A4 2010 2.0TDI SAPO ARDHUR

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 Makina , Tiranë

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:06 Makina , Tiranë

Opel astra 2.0 full options okazion

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:56 Makina , Fier

Shitet

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:50 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E350CDI FULL OPTION

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:41 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:35 Makina , Korçë

AUDI A6 2.4 V6 BENZIN + GAZ AUTOMAT ������

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina , Korçë

Shitet mitsubishi outlander viti 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:26 Makina , Durrës

E 220 viti 09 okazion !!! Pak dit

9 270 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:26 Makina , Durrës

Ford focus

4 140 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:17 Makina , Durrës

❌ W VOLKSVAGEN TIGUAN V 2008 2.0 NAFT AUTOMAT ❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:17 Makina , Durrës

❌ MERCEDES BENZ EVO 220 NAFT V 2006 MANUALE ❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:17 Makina , Durrës

❌ MERCEDES BENZ E 220 NAFT V 2014 AUTOMAT ❌

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:17 Makina , Durrës

❌ MERCEDES BENZ E 220 AUTOMAT V 2011 ❌

12 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:17 Makina , Durrës

❌ MERCEDES BENZ C 220 NAFT V 2009 MANUALE ❌

8 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:17 Makina , Durrës

❌ MERCEDES BENZ C 220 MAFT V 2011 MANUALE ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:17 Makina , Durrës

❌ MERCEDES BENZ C220 AUTOMAT V 2011❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:17 Makina , Durrës

❌ MERCEDES BENZ GLK 220 NAFT FULL OPTION V 2013❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:17 Makina , Durrës

❌ TOYOTA RAV 4 2.2 NAFT AUTOMAT V 2012❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:14 Makina , Tiranë

Golf 5 plus

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:07 Makina , Elbasan

Mercedes benz

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:04 Dyqani Makina , Tiranë

AUDIQ7

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:04 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Benz-E-220

28 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:04 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Audi-6

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sendilje | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione