Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sel blınd | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 5
BMW , 1
Lincoln , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sel blınd,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj sel blınd Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:14 Makina , Tiranë

LINCOLN MKC SUPER FULL 2.0 ECOBOOST

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:13 Makina , Durrës

Okazion Audi A6

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:21 Makina , Vlorë

OKAZIONN SHITET/NDERROHET

19 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:13 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN 2018 TIGUAN 52000 KILOMETER OKAZIONNNNNNNNNN

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Dhj 15:14 Makina , Tiranë

Audi S7 Carbon Package Sapo ardhur��������Full Option

29 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 11:39 Makina , Fier

����Porsche cayenne 2017

53 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Nën 10:49 Makina , Durrës

Audi A6

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 22:59 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz E63S ///AMG V8 +650HP��

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Tet 09:53 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2014 matic

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 22:04 Makina , Tiranë

Mercedez benz

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 15:54 Makina , Durrës

ML-350-BLUETEC

9 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 11:51 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2018 4x4 Allspace

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Gush 19:17 Makina , Tiranë

❌ Mercedes-Benz E550 V8 4MATIC AMG EDITION ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 10:40 Makina , Durrës

Audi A4 2.0 Nafte Automat

8 200 EUR

19 Korr 15:33 Makina , Korçë

❌Mercedes Benz Cls amg u shit flm merrjep ❌

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 17:22 Makina , Durrës

Passat

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Korr 13:19 Makina , Tiranë

BMW //M6 GRANDCOUPE 2015 FULL CARBON FULL OPTIONS!!!

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Qer 18:59 Makina , Tiranë

ML 350 BLUETEC 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 16:58 Makina , Tiranë

ML 350 BLUETEC 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 22:02 Makina , Tiranë

* * ML 350 BLEUETEC 2013 * *

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 12:04 Makina , Korçë

Mercedes Benz Cls 350 Amg Black serises germany

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 22:25 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E350 SWISS ����EDITION

10 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 14:47 Makina , Tiranë

U SHIT!!! GL550 2015

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Mar 09:24 Makina , Shkodër

Merecedes Sel 500 blind b7

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
30 Jan 22:56 Makina , Shkodër

Mercedez benz sel 500 blind b7

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Jan 08:12 Makina , Elbasan

Ml 350 Bluetec Amg Packet okazion deri ne 15 janar

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 13:36 Makina , Tiranë

U SHIT

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Jan 22:24 Makina , Tiranë

��OKAZION�� Mercedes Benz ML 350 2013. 20800€ I Diskutueshem

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Jan 22:20 Makina , Tiranë

��OKAZION�� Mercedes ML 2013 . 20800 € i Diskutueshem

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Jan 12:31 Makina , Tiranë

��OKAZION�� Mercedes Benz ML 350. 20800€ I Diskutueshem

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Jan 21:11 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec ��OKAZION��20800 Euro

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Jan 17:27 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz ML 350 2013 Bluetec 20800€

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 20:56 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2013. 20800€ ��OKAZION��

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 20:56 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML 2013 bluetec 350��OKAZION��20800 Euro

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 15:37 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2013 OKAZION 20800€

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Dhj 23:17 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML 350 2013 ��OKAZION��20800€ i diskutueshem

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Dhj 20:13 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz ML 2013 350. 20800€ i Diskutueshem

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Dhj 11:14 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML 2013 ��OKAZION���� 20800 Euro ��

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 12:00 Makina , Durrës

PASSAT SEL PREMIUM !!!

16 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Mar 17:48 Makina , Tiranë

Mercedes benz S class Full option 2011

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sel blınd | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

sel blınd sel blınd

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione