Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

scudo | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 146
Volvo , 129
Audi , 107
BMW , 73
Ford , 61
Toyota , 52
Opel , 25
Citroën , 18
Renault , 12
Land Rover , 11
Peugeot , 11
Nissan , 10
Seat , 10
Smart , 10
Porsche , 8
Škoda , 7
Chevrolet , 6
Honda , 6
Hyundai , 6
Lancia , 5
Mazda , 5
Cadillac , 3
MINI , 3
Ssangyong , 3
Jaguar , 2
Suzuki , 2
Acura , 1
Chrysler , 1
Daihatsu , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Lexus , 1
Maserati , 1
Saab , 1
Subaru , 1
BAIC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe scudo,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj scudo Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:29
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:29
Linku:
,

Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:31
Linku:
,

Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:47
Linku:
,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 13:54 ,

Shitet SKODA FABIA 1.6 tdi sw

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:50 ,

❌OKAZION❌ E220 CDI Avantgarde Automat

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:43 ,

Mercedes w204 220cdi 2008 Avangarde

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:41 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:41 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:38 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:38 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:37 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31
Linku:
,

Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 ,

KIA 1.3 NAFTE VITI 2007 SUPER EKONOMIKE 2500 EURO SHITET

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:29
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:29
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:29
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:29
Linku:
,

Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:29 ,

Mercedes s320

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:22 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:22 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:22 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:22 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:22 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:22 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 ,

Audi A8 4.2 Fsi me benzin me letra per 1 vit ..!

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:14 ,

Porsche Cayenne Turbo i sapo ardhur nga zvicra

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 ,

Bmw 3.0 benzine biturbo pa taks lluksi

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:04 ,

VOLVO XC60 Jepet Me Qera

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:56 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:46 ,

AUDI Q5 Jepet Me Qera

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:46 ,

Chevrolet Kalos 1.4 benzine super gjendje i diskutueshem

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:46 ,

Touareg 2.5 TDI automat

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 ,

GL 350 Jepet Me Qera

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

SKODA ����

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:27 ,

Volvo ���� 1.6 Nafte

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

Vw Touran ����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

Vw Golf ����

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 ,

C300 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 ,

S4 FABRIKE 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:25 ,

9.200€ I Padiskuteshem C300 2012 200.000KM

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 ,

MERCEDES E350 Benzin / GAZ

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:22 ,

C300 2012 120.000KM

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:22 ,

A6 2012 194 mije km

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:07 ,

Mercedes ml nafte full super mjet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:04 ,

PASSAT 1.9 TDI VITI 2002 XHAMAT E ZINJ PARA PER 5 VJET

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:01 Dyqani ,

Audi a6 s6 4.2 benzin+gaz

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 ,

Bmw 740 Li lungo

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 ,

Shitet & nderrohet vwpassat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj scudo | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Scudo në kategorinë Makina | VW Volkswagen
  • Scudo në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • Scudo në kategorinë Automjete
  • Scudo në kategorinë Makina | Fiat | Ducato
  • scudo në kategorinë Makina | Fiat | Scudo
  • Scudo në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • scudo në kategorinë Makina
  • Scudo në kategorinë All Category
  • Scudo 1.9 në kategorinë Automjete
  • Scudo 2.0 në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione