s clas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 14
BMW , 7
Ford , 7
Toyota , 4
Fiat , 4
Citroën , 4
Peugeot , 4
Opel , 3
MINI , 2
Suzuki , 2
Porsche , 2
Seat , 1
Jaguar , 1
Honda , 1
Smart , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe s clas,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj s clas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:17 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:28 ,

Audi A3 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:07 Dyqani ,

C 250 v6 amg package fuulll baxha 4 matic 4x4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

OKAZION Kity Fazes ford focus 2004-2009

50 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:34 ,

Shitet benz S clas 2010 luk AMG full opsion

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:04 ,

S Clas Viti 2007- Luk 6.3 e sapo ardhur nga Gjermania

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:37 ,

Smart ���� Automatike

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:36 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:36 ,

FIAT ���� IDEA

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:36 ,

Jaguar xf ����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:36 ,

Citroen ���� Picaso

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:36 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:48 ,

MERCEDES C300 Benzin / GAZ

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:12 ,

Benzin Gaz c180

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:10 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:10 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automat Avangarde Full

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:39 ,

Ford C-Max 1.8 Benzine 2009 Manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:39 ,

Ford C MAX 1.8 Benzine 2009

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:28 Dyqani ,

AUDI A6 2.0 benzin

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:15 ,

MERCEDES BENZ E KLAS CLAS W211 BENZINE-GAS

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:09 Dyqani ,

Volkswagen Tiguan 2.0 benzin

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:08 Dyqani ,

Mercedes benz Glk 250 naft

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:08 Dyqani ,

Mini Cooper S 1.6 benzin Pranojme nderrim

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:08 Dyqani ,

Audi Q7 Quattro Ultra 3.0 Tdi 2017

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:08 Dyqani ,

Mercedes benz E 250 naft

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:31 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:10 ,

->Mercedes-benz E 270 cdi Automat-navi-xhama te zinj✔️

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:32 ,

BMW X5

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:31 ,

Opel Agila

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:41 ,

Benz S clas

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:06 ,

ShITET BENZ S550 VITI 2010 FULL OPSION

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 23:55 Dyqani ,

❌Audi Q7❌

24 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 23:49 Dyqani ,

❌❌ C klas 250 benzin 2010❌❌

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 23:48 Dyqani ,

E 2.2 Nafte 2015 Fuull Led sapoardhur

16 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 19:48 ,

mercedes s

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 16:40 ,

S clas 350 full option

17 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 16:40 ,

S clas 350 full panoramik

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 16:39 ,

S clas 320 lungo

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:37 ,

Mercedes Benz S Clas

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 15:11 ,

S clas 320

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 09:10 Dyqani ,

Mercedes Ml 320 Cdi

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 09:09 Dyqani ,

Mercedes Ml 350 Bluetec

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 20:56 Dyqani ,

❌❌ C klas 200kopresor❌❌

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 19:07 ,

Mercedes Benz S Class 350 bluetec W222 GJENDJE PERFEKTE!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Pri 17:06 ,

Citroen okazion

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj s clas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione