Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

rover 25 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Rover , 31
Land Rover , 16
Audi , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rover 25,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj rover 25 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:38 ,

RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 HSE

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:27 ,

���� Range Rover Evoque 2.2 SD4 Prestige ����

22 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 11:46 Dyqani ,

LAND ROVER DISCOVERY SPORT �� AUTO PENTA ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 20:18 ,

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 00:33 ,

Rover 25

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Sht 12:56 ,

Rover 25 1.4 Benzin

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Gush 19:33 ,

Shitet Rover 25

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 12:07 ,

Rover 25 Streetwise

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Pri 11:51 ,

Okazjon

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 22:14 ,

Okazion

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 10:51 ,

Okazjon

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 10:32 ,

Okazjon

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 10:44 ,

Okazjon

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 18:02 ,

Okazjon

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 04:04 ,

PORSCHE CAYENNE GTS mundesi nderrimi

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 10:56 ,

Land Rover freelander

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Pri 21:20 ,

rover model 25 benzin 1.4

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 20:54 ,

Rover 25 benzin+gaz

1 599 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 11:51 ,

U Shit FLm Rover 25, Nafte, 2001, 2.0D

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 17:55 ,

ROVER 25 ...

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 17:53 ,

Rover 25 1.1 benzin perfekte

240 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Korr 11:48 ,

Shitet Land Rover Defender

25 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 11:21 ,

SHITET LAND ROVER DEFENDER

25 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 14:49 ,

rover 25 okazion

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 09:51 ,

Land Rover Defender

25 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 13:21 ,

SHITET - Land Rover Defender

25 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 09:56 ,

Land Rover Defender - SHITET

25 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 20:23 ,

Rover 25

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Tet 08:08 ,

Shitet Rover 25

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 10:19 ,

Rover 25 benzin

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Jan 00:07 ,

Shes Range Rover

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 15:39 ,

Rover 25

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 09:57 ,

Rover 25 benzin 1.2 manual

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Pri 20:48 ,

Rover 25 Benzine/Gaz

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Pri 12:30 ,

Rover 25 benzin

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Jan 15:42 ,

Range Rover Vogue -03

9 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 08:47 Dyqani ,

U SHIT Land Rover Freelander 2.0 TD 3p

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 12:28 ,

Rover 25 -98

1 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 10:44 ,

Rover 25 benzin -05

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Sht 14:58 Dyqani ,

LAND ROVER DISCOVERY 3.0 DIESEL 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 19:46 ,

Shitet Rover 25 Mg Zr 2004 me tabela kosovare

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 14:43 ,

LAND ROVER DISCOVERY 3.0 DIESEL 2008

22 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 00:57 ,

MG Rover 25

2 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 14:52 ,

Range Rover Vogue 3.0 Diesel -03 NDERROHET

9 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 12:34 ,

Rover 25 1.1 Benzine 05 Climatronic

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Shk 20:55 ,

Shitet rover

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Shk 22:45 ,

Rover 25 benzin -05

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Shk 13:26 ,

Rover 25 benzin+gaz -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Gush 22:14 ,

Rover 25 -05

2 700 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rover 25 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione