Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qera | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Seat , 152
Audi , 152
Ford , 149
BMW , 95
Renault , 76
Toyota , 54
Opel , 43
Fiat , 29
Citroën , 20
Peugeot , 20
Porsche , 19
Nissan , 17
Ferrari , 16
Škoda , 15
Hyundai , 15
Volvo , 13
Land Rover , 11
Mitsubishi , 10
Smart , 9
Jeep , 5
Chrysler , 4
Lancia , 4
Mazda , 3
Acura , 3
Chevrolet , 3
MINI , 2
Suzuki , 2
Kia , 2
Cadillac , 2
Jaguar , 2
Dodge , 2
Aixam , 2
GMC , 2
BAIC , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Honda , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Bentley , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qera,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj qera Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:45 ,

Makina me Qera Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:43 ,

Bmw X5 me qera Automat 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:39 ,

Mini cooper sd 2.0 dizel 2012

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:36 ,

�� Mercedes Benz C300 4Matic��

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:33 ,

SHITET/ NDRROHET ��C 280 4 matic ��

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:21 ,

Makina me qera fier duke filluar nga 2000 lek!!!

2 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:09 ,

MAKINA ME QERA

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 22:09 ,

MAKINA ME QERA

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:09 ,

MAKINA ME QERA

25 EUR /

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08 ,

MAKINA ME QERA

20 EUR / javor

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 22:08 ,

MAKINA ME QERA

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 21:39 ,

Jepet me qera, per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:39 ,

Makina me qera. Jepet me qera per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:36 ,

Mercedes C 220 CDI Automat Avantgard 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 ,

Shitet Hidroxhundo C 204 220 / 250 cdi Automat nafte

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:36 ,

Mercedes Benz C 250 cdi 2009 Automat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:27 ,

Toyota hilux 3.0 2011 super gjendje

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:24 ,

Mitsubishi L200 me kondicioner okazion

6 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:12 ,

Jepen makina me qera me cmime Okazion....

17 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:00 ,

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:00 ,

Caddy 1.9 nafte.2007 Nderrohet me CaddyMaxi

5 001 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 ,

Golf 5 1.4 Benzine Manual 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:57 ,

Lancia Delta 2010 1.6 nafte me qera

30 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:57 ,

Citroen C5 Exclusive Automat 2.0 nafte 2009 me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:48 ,

Makina me Qera

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 20:35 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 20:29 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 20:29 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 18 Euro Dita

18 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 20:29 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 20:24 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 20:21 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 20:21 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 18 Euro Dita

18 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 20:21 ,

Shitet opeli 6+1 e 2002 dokumentet per nje vit

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:18 ,

MERCEDES BENZ E 300 BENZIN/GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:16 Dyqani ,

Makina me Qera Off Road 4x4

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:15 ,

Makina me Qira, 6+1 Automatike

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 20:15 ,

Makina me Qera

15 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:12 ,

C 250 NAFT 2012 FULL AMG LOOK

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:12 ,

A 180 NAFT 2006 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:12 ,

PORSCHE 3.6 BENZIN 2015 FULL OPSION

20 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:12 ,

GLE COUPE 350 2016 4matic FULL OPSION

45 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:12 ,

RANGE EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:12 ,

AUDI A7 3.0 BENZIN 2014 SUPERCHARGER FULL OPSION

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:12 ,

ML 350 4matic 2012 BLUETEC FULL OPSION

22 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:12 ,

C 180 BENZIN+GAZ 2003 (LOOK 2006)

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:12 ,

CLS 350 NAFT 2012 FULL OPSION LOOK 2016 ��OKAZION��

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qera | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

qera qera qera qera Qera Qera Qera Qera qera qera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione