Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

prrenjas - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 8
Audi , 3
Renault , 3
Jeep , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe prrenjas,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj prrenjas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Gush 00:40 Makina , Librazhd

��66'000km��Nissan qashqai

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
30 Korr 11:58 Makina , Librazhd

Jeep cherokee 2.8 CRD

6 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 21:51 Makina , Librazhd

Audi q7 naft viti 2010

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 18:44 Makina , Librazhd

Shitet Mercedes C 220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 14:03 Makina , Librazhd

Shitet

1 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 14:18 Makina , Librazhd

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 20:59 Makina , Elbasan

shitet

3 300 EUR

22 Sht 10:27 Makina , Elbasan

shitet

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 07:42 Makina , Librazhd

Renault 1.4 benzin gas

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 10:58 Makina , Librazhd

Ford Fiesta

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 11:45 Makina , Tiranë

Smart forfour 1.5 naft 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 20:08 Makina , Librazhd

OKAZION!!!!3500 euro i dis �� Touran 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 15:09 Makina , Librazhd

RENAULT

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 21:15 Makina , Librazhd

Renault

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 14:27 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 250 Diesel 1997

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 11:47 Makina , Librazhd

Shitet mercedes benz 220. Dogane e paguar

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 17:30 Makina , Pogradec

mercedes benz w203 200cdi

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 21:58 Makina , Librazhd

SHITET w203

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 14:35 Makina , Librazhd

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 13:47 Makina , Librazhd

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 12:55 Makina , Librazhd

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 10:08 Makina , Pogradec

“OKAZION” Ford focus 1.6 tdci 2006

2 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 11:14 Makina , Tiranë

Shitet

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 13:48 Makina , Librazhd

Mercedez benz 220

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 16:36 Makina , Pogradec

Okzazion!! Ford C-MAX 1.6 TDCI 2004

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 13:56 Makina , Librazhd

Mercedes Benz E-Class 220

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 14:53 Makina , Pogradec

Mercedes Benz E270 CDI Avangarde

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 18:23 Makina , Librazhd

Shitet ford pa letra

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj prrenjas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Prrenjas në kategorinë Shtëpi
  • Prrenjas në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • prrenjas në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • prrenjas në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • prrenjas në kategorinë Shtëpi
  • prrenjas në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C-Class
  • prrenjas në kategorinë Vila
  • prrenjas në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • prrenjas në kategorinë Të tjera
  • prrenjas në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione