Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pompe gazi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 6
Opel , 3
BMW , 2
Citroën , 2
Audi , 2
MINI , 1
Suzuki , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pompe gazi,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pompe gazi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Sht 22:53 Makina , Tiranë

Audi A6

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 14:43 Makina , Korçë

Shitet Opel meriva 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 16:04 Makina , Korçë

BMW 325 CI

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 17:36 Makina , Tiranë

OKAZION - AUDI A4

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 11:43 Makina , Tiranë

Opel zafira benzine gaz

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 05:16 Makina , Korçë

BMW ,Benzine-Gass,Automat,letra derri ne 2022 ��Okazion��

3 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 18:08 Makina , Korçë

U shit! Flm merrjep! Mercedes C-Class 200

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 13:26 Makina , Korçë

Mercedes C-Class 200

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 11:08 Makina , Tiranë

Opel Mariva

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 19:13 Makina , Tiranë

vw eos kabriolet (super gjendje)

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Mar 14:34 Makina , Durrës

Pjesë per polo okazion

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 18:17 Makina , Fier

okazion

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 22:23 Makina , Tiranë

Golf 4

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 16:11 Makina , Korçë

Volkswagen Golf 4 1.6 16v 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 14:58 Makina , Korçë

VW Polo benzin

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 07:49 Makina , Tiranë

Pompe gazi

150 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 18:01 Makina , Durrës

OKAZION BENZIN GAZ

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 17:29 Makina , Durrës

OKAZION SHITET CITROEN C3

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 18:26 Makina , Fier

Ford Ka 1.3 Benzin+Gaz Kondicioner7

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 19:14 Makina , Fier

Ford Ka 1.3 Benzin+Gaz Kondicioner

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 21:20 Makina , Fier

Ford Ka 2002 Benzinë - Gas, Kondicioner

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 11:19 Makina , Elbasan

Suzuki vitara benzin+gaz

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Jan 20:29 Makina , Korçë

VW PASSAT 1.8T GAZ

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 18:36 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 05, automat

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Tet 08:49 Makina , Elbasan

Shiten pjese

11 111 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 12:30 Makina , Tiranë

C-Class Kompressor

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 12:14 Makina , Kavajë

çmim i diskutueshëm..OKAZION

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Tet 20:38 Makina , Tiranë

MINI ONE 1,6 benzine+gaz

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pompe gazi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione