Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

perde per makin | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 39
Audi , 27
Renault , 10
Porsche , 10
Ford , 4
Fiat , 2
Rover , 2
Hyundai , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe perde per makin,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj perde per makin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:13 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E350 Bluetec Amg Package

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Makina , Fier

Benz E63s 4matic 600hp Super Full Mundsi Nderrimi

48 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 13:10 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:55 Makina , Tiranë

❗NDERROHET / Super gjendje Alfa Romeo 147 1.9 JTD❗

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 06:27 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz 350

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 19:41 Makina , Fier

Mersedes e class

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 23:01 Makina , Tiranë

Audia A8 Okazion! 299Cc

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 21:02 Makina , Tiranë

Benz (204)

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 13:16 Makina , Vlorë

BMW X5 3.5D TWIN TURBO

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Nën 20:05 Makina , Durrës

Bmx5

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 20:22 Makina , Shkodër

Audi a6

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 11:10 Makina , Dibër

Evo 280

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 09:04 Makina , Fier

Mercedez benz

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 17:56 Makina , Fier

S Class

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 18:40 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S Class

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 18:25 Makina , Tiranë

shitet per arsye emigrimi

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 18:15 Makina , Durrës

Bmw x6 full

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 20:07 Makina , Berat

AUDI A8L 6.3 W12

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 17:19 Makina , Fier

Mercedes benz

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 06:10 Makina , Shkodër

Okazion Shitet ose nderrohet Mercedes Benz S 350 look amg

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 19:36 Makina , Vlorë

Shitet / nderrohet C klas 2010 AMG C300 4 matik

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 15:44 Makina , Fier

Bmw

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 19:26 Makina , Sarandë

Mercedes-Benz C-class sport edition

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Korr 12:08 Makina , Tiranë

Audi A6 EXCLUSIVE

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 12:02 Makina , Korçë

Audi A6 exclusive

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Korr 21:11 Makina , Tiranë

A8L 4.2 TDI Presidenciale (Me porosi) Me targa

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Korr 20:23 Makina , Fier

Mercedez Benz

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 11:36 Makina , Tiranë

bmw 525 i

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 10:35 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E220 W212 AUTOMAT SUPER OKAZION

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 00:57 Makina , Kukës

Audi A6 1.9 TD(I)

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 01:31 Makina , Tiranë

Okazion //// Audi A6

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 18:03 Makina , Tiranë

Bmw x5 3.5xd 2012 pa taks luksi

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:26 Makina , Tiranë

Porsche cayenne 4.8

20 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 21:07 Makina , Vlorë

BMW X5 3.5 NAFT  FULL OPSION

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 09:53 Makina , Durrës

E class full extra

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:33 Makina , Durrës

Audi a8 4.2 benzine super full okazion!

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 19:31 Makina , Vlorë

BMW X5 2014 3.5 NAFT  FULL OPSION

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 22:43 Makina , Tiranë

Porsche cayenne 4.8

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 12:46 Makina , Tiranë

Porsche cayenne 4.8

20 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Dhj 21:49 Makina , Tiranë

Mercedez-benz

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 07:39 Makina , Tiranë

wolsvagen pajton

50 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 15:18 Makina , Tiranë

E sapoardhur

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 19:12 Makina , Tiranë

X5 e70 shitet-ndrrim

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 08:33 Makina , Shkodër

Okazion shitet Mercedes S-350 Amg Benzin/gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 20:35 Makina , Tiranë

Mercedes benz s500 w220

9 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 13:11 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET RENAULT SCENIC 1.6 16V BENZIN GAS 2900

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 22:27 Makina , Tiranë

S500 w220 mercedes benz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 17:07 Makina , Tiranë

Porche Cayene S 4.8 Benzin

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj perde per makin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione