Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 10632
Audi , 283
BMW , 196
Ford , 141
Volvo , 131
Toyota , 82
Opel , 77
Fiat , 59
Land Rover , 47
Peugeot , 36
Renault , 32
Smart , 23
Nissan , 21
Seat , 21
Citroën , 21
Porsche , 17
Škoda , 13
Honda , 11
Mitsubishi , 10
Jeep , 10
Mazda , 9
Hyundai , 8
Lancia , 8
Chevrolet , 8
Jaguar , 7
MINI , 6
Dodge , 6
Chrysler , 5
Kia , 5
Ssangyong , 5
Acura , 4
Saab , 4
Cadillac , 3
BAIC , 2
Hummer , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Dacia , 1
Suzuki , 1
Maserati , 1
Proton , 1
Rover , 1
Yugo , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat All | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Today 08:43
Link:
Makina , Tiranë

Audi A6 (c7) 3.0T 400hp+

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Yesterday 22:03
Link:
Makina , Tiranë

Audi A4 Automat 7G 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Yesterday 16:10
Link:
Makina , Tiranë

OKAZION Shitet Mercedes Benz ML 350 2015

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Jan 11:24
Link:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic Automat ✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Today 10:05 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Today 10:05 Store Makina , Durrës

2012 VOLKSWAGEN VW PASSAT 2.0 TDI SEL ��FULL OPTIONS��

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Today 10:01 Makina , Tiranë

PASSAT CC 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Today 09:59 Makina , Tiranë

Discovery 4 LUXURY 3.0Sd V6(NAFTE) ������������

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 09:58 Makina , Tiranë

Okazion Disqe AMG Origjinale 19 me goma

700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 09:58 Makina , Durrës

Vw passat R-Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Today 09:55 Makina , Tiranë

Ford focus 1.6 Disel TDCI Te kuqe manual 2008 shira

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 09:48 Makina , Tiranë

Passat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI, navi, 15000 €

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Today 09:48 Makina , Shkodër

Shitet c220 super fuuuuull

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 09:48 Makina , Tiranë

Pasat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI,navi, 15000 euro

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 09:44 Makina , Fier

✅1.4 benzin 2010✅

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 09:44 Makina , Tiranë

Shitet Passat

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 09:40 Makina , Tiranë

BMW 2010 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNN

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 09:40 Makina , Tiranë

C class

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Today 09:40 Makina , Tiranë

Vw jetta

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 09:39 Makina , Tiranë

Shitet X6M

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Today 09:36 Makina , Tiranë

Passat

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 09:35 Makina , Tiranë

Vw Passat cc 2.0 TSI 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 09:32 Makina , Korçë

‼️‼️‼️Okazion!!! Volkswagen Caddy Maxi 1.9 TDI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 09:32 Makina , Korçë

Mercedes-Benz A180 CDI 2011 Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 09:32 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN 2018 TIGUAN 52000 KILOMETER OKAZIONNNNNNNNNN

22 400 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Today 09:28 Makina , Durrës

Vw jetta 2.5 benzin Automat �� okazion✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Today 09:25 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 09:25 Makina , Durrës

FIAT PANDA 1.2 BENZIN-GAZ VITI 2007 “IMPIANT PRINZ”

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 09:25 Makina , Durrës

OKAZION!!!!MERCEDES-BENZ EVO 350 BENZIN-GAZ VITI 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 09:24 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ C220CDI ///AMG LINE

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 09:23 Makina , Tiranë

Okazion BMW X5 2008 (benzine/Gaz) per pak dite

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 09:22 Makina , Tiranë

Disqe dhe goma 18 seria 7 viti 2011

30 000 LEK Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 09:09 Store Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 1.4 Benzine

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 09:06 Makina , Pogradec

Vw Passat CC 2.0 TDI INDIVIDUAL PANORAMA FULL M.NDERRIMI

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 09:01 Makina , Kavajë

Mercedes C220 2013 Gjermanie

13 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 09:01 Makina , Durrës

Mercedes E350 Bluetec 2014

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 09:01 Makina , Durrës

Mercedes Benz E220 Avangarde

18 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 09:01 Makina , Durrës

Mercedes Benz E Class 2018 Sapoardhur me dogane

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 08:58 Makina , Tiranë

Vw Polo 1.6 Tdi Look Rline -10

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 08:58 Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKE 2008 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNN

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 08:57 Store Makina , Kavajë

OKAZION!PASSAT CC 2.0TDI AUTOMAT FULL 13

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 08:57 Makina , Fier

Vw Volkswagen Passat cc 2.0 benzin gaz

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 08:56 Store Makina , Fier

Volkswagen Passat 2.0 tdi 4Motion 140cv

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 08:49 Makina , Fier

VW Volkswagen passat 2.0 benzine gaz ndrrohet

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 08:49 Makina , Durrës

Audi A8 per pjese kembimi

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Today 08:46 Makina , Fier

Mercedes ���� Automatike

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 08:43 Makina , Fier

VW passat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 08:43 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI INDIVIDUAL CHROME PANORAME FULL

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 08:43 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 08:43
Link:
Makina , Tiranë

Audi A6 (c7) 3.0T 400hp+

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 08:39 Makina , Tiranë

Vetem sot 6900 €

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Today 08:39 Makina , Lushnjë

Okazion ❗️❗️VW Golf 6 Plus Automat 2.0 Diesel 6.8 padisk

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 08:35 Makina , Tiranë

Okazion BMW 520d Diesel 2013

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 08:20 Makina , Durrës

Shitet nderrohet me smart fiat panda fiat 500 automat

1 980 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat passat | All | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information