Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

passat passat passat passat passat passat passat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 10376
Audi , 280
BMW , 181
Ford , 147
Volvo , 129
Toyota , 82
Opel , 70
Fiat , 59
Land Rover , 38
Peugeot , 34
Renault , 28
Citroën , 27
Nissan , 24
Smart , 23
Seat , 21
Porsche , 16
Škoda , 14
Mazda , 11
Honda , 11
Jeep , 11
Lancia , 9
Hyundai , 8
Chevrolet , 8
MINI , 7
Jaguar , 7
Kia , 5
Ssangyong , 5
Dodge , 5
Subaru , 5
Chrysler , 4
Acura , 4
Lincoln , 4
Saab , 4
Cadillac , 3
BAIC , 2
Suzuki , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Proton , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat passat passat passat passat passat passat,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj passat passat passat passat passat passat passat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:45
Linku:
Makina , Tiranë

❌ Okazion ❌BMW X3 4X4 Look M Fabrike automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes Benz C220d Coupe 9G 2017 Okazion

19 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Nën 19:26
Linku:
Makina , Gjirokastër

Passat automat okazion

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:45
Linku:
Makina , Tiranë

PASSAT CC 2012 2.0 automat naft !

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 23:56 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2.5 BENZIN 2013 NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:55 Makina , Elbasan

Opel Zafira

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:55 Makina , Elbasan

�� Mercedes Gle 350d ��

33 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:55 Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

17 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:51 Makina , Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:28 Makina , Tiranë

Passat 2013 full option,automat, 2.0 TDI,navi,kamer, 11000 €

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:28 Makina , Tiranë

Passat 2013 full option,automat, 2.0 TDI,navi,kamer, 11000 €

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:19 Makina , Tiranë

Passat cc 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:19 Makina , Tiranë

Passat cc 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:19 Makina , Tiranë

Q3 45tfsi premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 23:18 Makina , Tiranë

Nissan patrol y60

7 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 23:18 Makina , Tiranë

Passat cc 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:18 Makina , Tiranë

Passat cc 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:18 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASSAT | 2013 | 2.0 | DIESEL | AUTOMATIC | 196000 km

1 250 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:18 Makina , Kukës

Passat 3C 2007 (1.9 Naft)

4 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:17 Makina , Tiranë

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 23:17 Makina , Tiranë

NISSAN 1.6 BENZIN 2016 (5000-KM) SUPER GJENDJE

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 23:17 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS AUTOMAT NAFT

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:07 Makina , Tiranë

Passat

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:01 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A3 S LINE VITI 2009 CABRIOLET

7 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:01 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350 AMG LINE

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:01 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350 AMG Line 2013

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 Makina , Tiranë

AUDI A3 S-LINE Sportback S-tronic

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:49 Makina , Tiranë

VW Golf 1.9 TDI

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:49 Makina , Fier

Passat cc 2.0 naft 2011 automat OKAZIONN

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:49 Makina , Durrës

Passat 2.0 Nafte Automat 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:43 Makina , Durrës

W203 C240 4Matic okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:40 Makina , Tiranë

MERCEDES S 55 BENXIN GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 Makina , Tiranë

Audi Q5 PANORAMA 3.0 TDI(NAFTE)

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:28 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML W166 Sapo ardhur

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:19 Makina , Tiranë

AUDI A 4 AUTOMATIK BENZIN GAZ VITI 2003

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:16 Makina , Durrës

E320 evo 2008 okazion

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:13 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:09 Makina , Tiranë

SHITET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:06 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:03 Makina , Fier

VW Volkswagen passat 2.0 benzine gaz ndrrohet

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:54 Makina , Fier

C class w204 automat

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:45 Makina , Tiranë

AUDI A8L 4.0BiTFSI W12 LOOKFULL

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:42 Makina , Durrës

Ford Fokus 1.6 benzine Automatik me dogane

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:42 Makina , Durrës

Audi A6 Sline 3.0 Diezel Pa taks lluksi

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:42 Makina , Durrës

Range Rover Evoque nga zvicra me dogane

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:42 Makina , Durrës

VW Golf 6 look Gti 2.5 benzin gaz

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:42 Makina , Durrës

Audi A8 3.0 Benzine Me letra per 1 vite

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:42 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cl 500 Benzin Gaz

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:40 Makina , Tiranë

VW Passat 4motion 1.9 TDI SW

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:39 Dyqani Makina , Tiranë

����Okazion Fiat 500x cross automat ����

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:27
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes Benz C220d Coupe 9G 2017 Okazion

19 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat passat passat passat passat passat passat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione