Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

passat passat passat passat passat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 10393
Audi , 281
BMW , 182
Ford , 146
Volvo , 129
Toyota , 78
Opel , 71
Fiat , 60
Land Rover , 38
Peugeot , 34
Renault , 28
Nissan , 26
Citroën , 24
Smart , 23
Seat , 21
Porsche , 16
Škoda , 14
Honda , 12
Mazda , 11
Jeep , 11
Hyundai , 10
Lancia , 9
MINI , 7
Jaguar , 7
Chevrolet , 7
Kia , 5
Ssangyong , 5
Dodge , 5
Chrysler , 4
Acura , 4
Saab , 4
Subaru , 4
Cadillac , 3
Lincoln , 3
BAIC , 2
Suzuki , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Proton , 1
Rover , 1
Yugo , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat passat passat passat passat,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj passat passat passat passat passat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:32
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:32
Linku:
Makina , Fier

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:42
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz S350 FULL LUNGO ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:32
Linku:
Makina , Fier

Bmw 525xi drive super full

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:12 Dyqani Makina , Tiranë

����Okazion Fiat 500x cross automat ����

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:00 Dyqani Makina , Tiranë

OKAZION VW PASSAT 2014 NAFTE AUTOMAT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:50 Makina , Tiranë

Dodge charger sx-t 2012 okazion

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:44 Makina , Durrës

Audi A3 S-Line Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:38 Makina , Korçë

Passat 1.9

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:29 Makina , Tiranë

Passat 2015!!! OKAZION!!

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN CADDY MAXI 1.9 SAPO ARDHUR ZVICRA

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

Ford fiesta shum ekonomike 127 mi km origjinale

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

Tiguan automat 4x4 FULL OPTION

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14 Makina , Durrës

Shitet-nderrohet

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:11 Dyqani Makina , Berat

fiat panda 4x4 benzin+gaz

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:50 Makina , Tiranë

PASSAT 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:46 Makina , Tiranë

VW Passat 4motion 1.9 TDI SW

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:44 Makina , Korçë

���� Volkswagen Golf V Plus DSG ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:41 Makina , Vlorë

❌Okaziooon 7.700€ Volkswagen Passat 2.0tdi❌

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:38 Makina , Vlorë

Passat 2.0Tdi 2011

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:38 Makina , Tiranë

Discovery 4 LUXURY 3.0Sd V6(NAFTE) ������������

16 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:38 Makina , Tiranë

Audi Q5 PANORAMA 3.0 TDI(NAFTE)

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:32 Makina , Fier

Shitet Volkswagen Jetta 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:32 Makina , Fier

Bmw 525xi drive super full

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:32 Makina , Fier

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:32 Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:32
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:32 Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:26 Makina , Tiranë

Shitet Passat 2.0tdi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:14 Makina , Durrës

VW Golf 6 look Gti 2.5 benzin gaz

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:14 Makina , Durrës

Audi A8 3.0 Benzine Me letra per 1 vite

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:14 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cl 500 Benzin Gaz

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:14 Makina , Durrës

Audi A8 4.2 benzin nga zvicra me dogan

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 Makina , Durrës

Ford Fokus 1.6 benzine Automatik me dogane

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:11 Makina , Durrës

Range Rover Evoque nga zvicra me dogane

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 Makina , Tiranë

Renault clio 1.5 naft

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:08 Makina , Korçë

❌SHITET CLK 200 KOMPRESSOR/AUTOMAT/188.000 KM❌����

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:08 Makina , Korçë

❌SHITET C280 V6 *AVANTGARDE*/AUTOMAT/219.000KM❌����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:08 Makina , Tiranë

BMW X3 F25 2015 Xdrive 2.0L Diesel Twin Power Turbo X Line

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:08 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d Xdrive Sport M Package 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

30 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:05 Makina , Tiranë

‼‼OKAZION ‼‼Shitet VW passat AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Makina , Tiranë

❗OKAZION VW Golf 1.9 TDI ❗

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:56 Makina , Vlorë

VW Passat cc 2.0 TDI Bluemotion

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:53 Makina , Tiranë

Passat 2013 full option,automat, 2.0 TDI,navi,kamer, 11000 €

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:51 Makina , Fier

VW Volkswagen passat 2.0 benzine gaz ndrrohet

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Makina , Tiranë

shes passat

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat passat passat passat passat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione