Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

passat passat passat passat passat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 10362
Audi , 283
BMW , 185
Ford , 149
Volvo , 130
Toyota , 93
Opel , 70
Fiat , 58
Land Rover , 38
Peugeot , 34
Citroën , 31
Renault , 28
Smart , 24
Nissan , 22
Seat , 22
Porsche , 15
Škoda , 14
Honda , 11
Jeep , 11
Mazda , 10
Jaguar , 9
Lancia , 9
MINI , 8
Hyundai , 8
Chevrolet , 8
Dodge , 6
Kia , 5
Ssangyong , 5
Subaru , 5
Chrysler , 4
Acura , 4
Lincoln , 4
Saab , 4
Cadillac , 3
BAIC , 2
Suzuki , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Proton , 1
Rover , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat passat passat passat passat,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj passat passat passat passat passat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:54
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Kompressor Benzine+Gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39
Linku:
Makina , Durrës

VW Golf 6 look Gti 2.5 benzin gaz

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:36
Linku:
Makina , Tiranë

SUPER MERCEDES GLK 250 BLUETEC

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:56
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet ndrohet 2010 benzin gaz

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 03:29
Linku:
Makina , Tiranë

Benz C250 2012 benzine/gaz 4matic

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 20:10 Makina , Elbasan

Golf 6

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 Makina , Tiranë

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO 500 hp��������

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:04 Makina , Kavajë

VOLKSWAGEN PASSAT OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 350 CDI Look ///AMG FULL OPSION

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Makina , Tiranë

AUDI A5 S-LINE 2014

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Makina , Lushnjë

Aksesor metalik per sera

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:00 Makina , Lushnjë

Shitet VW Passat 2015 Diesel Sport Edition

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:59 Makina , Fier

Shitet Truall+Ndertes Fabrika Prodhimit Tubove+profileve

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:58 Makina , Tiranë

❗NDERROHET / Super gjendje Alfa Romeo 147 1.9 JTD❗

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:55 Makina , Tiranë

AUDI A3 S-LINE Sportback S-tronic

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:55 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C300 gjendje perfekte

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:52 Makina , Fier

E220 cdi Eleganc

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:52 Makina , Vlorë

❌Okaziooon 7.700€ Volkswagen Passat 2.0tdi❌

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:51 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2.5 BENZIN 2013 ME DOGAN

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:49 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:48 Makina , Tiranë

Navigator Android 10.1 për Mercedes w204, 2GB RAM + 32GB ROM

299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Makina , Tiranë

Ford fiesta shum ekonomike 127 mi km origjinale

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:45 Makina , Tiranë

Okazion Makina 1100 euro!!!

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:36 Makina , Fier

AUDI Q5 3X Sline 3.0 TDI ‼️ Full

22 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:36 Makina , Fier

VW JETAA 2.0 TDI ‼️

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36 Makina , Fier

Ford Focus 2012 AUTOMAT ‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:33 Makina , Fier

BMW X5 3.0 NAFT 2013 FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:33 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2014 FULL OPSION AMG LINE ��OKAZION��

18 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:33 Makina , Durrës

JAGUAR XF 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:33 Makina , Durrës

BMW SERIA 3 2.0 NAFT 2013 SUPER GJENDJE

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:33 Makina , Fier

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LOOK

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Makina , Fier

PASSAT 2.5 BENZIN 2014 SUPER GJENDJE

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

JEEP 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:30 Makina , Fier

B 180 NAFT 2014 SUPER GJENDJE CMIMI: 9.900€ I DISKUTUSHEM TE

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

PASSAT 2.0 BENZIN+GAZ 2009 SUPER GJENDJE

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Makina , Fier

OPEL CORSA 1.2 BENZIN AUTOMATIK 2015

6 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:30 Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2012 SUPER FULL

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

E 350 BENZIN+GAZ 2012 FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 Makina , Tiranë

Tiguan automat 4x4 FULL OPTION

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:27 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 Makina , Lezhë

CLS 350 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 Makina , Fier

C 220 NAFT 2009 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

7 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 Makina , Fier

CLS 350 NAFT 2013 FULL OPSION AMG LOOK

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:21 Makina , Fier

EVO 220 NAFT 2008 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:21 Makina , Fier

SMART 1.4 NAFT 2007 FULL OPSION ��OKAZION��

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:21 Makina , Fier

HONDA PILOT 3.5 BENZIN 2011 SUPER GJENDJE

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:21 Makina , Fier

LINCOLN MKT 3.5 BENZIN 2012 FULL OPSION

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:21 Makina , Tiranë

SUBARU FORESTER 2.5 BENZIN 2010 FULL OPSION

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:21 Makina , Durrës

BMW X6 4.0 NAFT 2012 FULL OPSION

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 Makina , Durrës

CITROEN 2.0 NAFT AUTOMATIK 2009

4 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:21 Makina , Durrës

FIAT PANDA 1.3 BENZIN 4x4 2006

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:21 Makina , Fier

AUDI S5 FABRIKE 3.0 BENZIN 2012 FULL OPSION

18 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:21 Makina , Tiranë

‼‼OKAZION ‼‼Shitet VW passat AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 Makina , Durrës

AUDI A8 3.0 NAFT 2013 SUPER FULL

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat passat passat passat passat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione